October

2021.10.08 - 2021.10.08

„UŽSIKRAUK KARJERAI!“ TARPTAUTINĖS EDUKACINĖS PROGRAMOS „YOUTH EMPOWERED“ METINIS RENGINYS

icon play

Jau spalio 8 d. visus Lietuvos moksleivius kviečiame užsikrauti karjerai virtualiai! Antrus metus iš eilės virtualiai vykstantis „Youth Empowered“ tarptautinės edukacinės programos metinis renginys pritrauks moksleivius iš visų Lietuvos miestų ir miestelių tuos, kuriuos domina diskusijos su žinomais veidais bei galimybė pabendrauti su įvairių sričių profesijų atstovais.

 

Renginio metu kalbėsime ne tik apie karjerą šiandien, bet ir kokia ji mūsų laukia ateityje įvairių sričių profesionalai atvirai papasakos apie savo karjeros kelią bei padės suprasti: 

  • kaip darbdaviai ieško talentų bei kas yra svarbiausia norint gauti išsvajotą darbą?
  • kaip tikslingai parašyti gerą CV? Ar jis vis dar aktualus?
  • kaip pasiruošti ir nepamiršti kvėpuoti per darbo pokalbį?

 

Magiškais triukais tiesioginės transliacijos dalyvius užburs iliuzionistas ir Pasaulio Gineso rekordo savininkas Rokas Bernatonis!

 

Kada? Spalio 8 d. 10.40-13.25 val.

Kur?  Online!*

Registracijos nuoroda: REGISTRACIJA

 

*tik užsiregistravusiems dalyviams bus galimybė dalyvauti praktinėse sesijose nuo 12.25 per atsiųstą prisijungimo nuorodą.

 

„Užsikrauk karjerai“ tęstinis tarptautinės „Youth Empowered” programos renginys. 

„Youth Empowered“ yra edukacinė programa, skirta jaunimo nedarbo mažinimui, kurią inicijavo bendrovė Coca-Cola HBC, o Lietuvoje šią programą įgyvendina ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“. Programa jau ketverius metus įgyvendinama 28-ose šalyse – tarp jų Austrijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Graikijoje taip pat ir Baltijos šalyse. „Youth Empowered” renginiuose per šį laiką  jau sudalyvavo daugiau nei 130 000 jaunuolių.