Pradėk savo verslą!
„accelerator_x‟

„accelerator_x“ – programa, kurios metu galėsi išsirinkti tave dominančią vietos, nacionalinę ar globalią problemą, įsteigti jaunąją bendrovę ir imti ją spręsti taip, kaip tau atrodo geriausia

Trukmė: 9 mėnesiai

Pradžia: Rugsėjo 1 d.

„accelerator_x“ programa suteikia 5–8 ir 9–12 klasių bei profesinio mokymo įstaigų mokiniams realią verslo patirtį dar mokyklos suole, tad iš tikrųjų patirsi, ką reiškia kurti, vystyti, valdyti verslą, priimti reikšmingus sprendimus. Taip pat, įgysi žinių ir gebėjimų praversiančių kuriant verslą ateityje: išsiugdysi lyderio savybes ir bendradarbiavimo įgūdžius, kūrybiškumą, drąsą priimti nepatogius sprendimus.

 

Įkurdamas jaunąją bendrovę, įgyvendinsi visą verslo valdymo ciklą: įkursi įmonę, sukaupsi pradinį kapitalą, planuosi, analizuosi vartotojų poreikius, kursi savo paslaugą arba produktą bei jį parduosi, vykdysi rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso įmonę uždarysi.

 

Mokinių jaunąją bendrovę kuruoja mokykloje dirbantis mentorius (mokytojas (-a), kuris yra parengiamas dirbti su programa), o mokinius konsultuoja verslo savanoris, mentorius-ekspertas, kuris dalinasi savo įžvalgomis ir patirtimi.

 

Programa yra išdėstoma per trylika 2 valandų trukmės susitikimų, o ją pabaigęs tu:

Suprasi, kaip veikia verslas ir kokiu būdu yra gaunamos pajamos, kuriamos darbo vietos

Būsi įgavęs entuziazmo ir pasitikėjimo savimi

Turėsi patirties pagrindinėse verslo veiklos užtikrinimo srityse, tokiose kaip marketingas, finansų valdymas, pardavimai, klientų aptarnavimas ir pan.

Džiaugsiesi patobulintais savo bendravimo gebėjimais

Mokėsi dirbti komandoje

Norėsi prisiimti atsakomybę ir imtis iniciatyvos

#

#

#

#

Daugiau

Kaip prisijungti prie „accelerator_x“?

Jei ir tu nori įkurti savo jaunąją bendrovę, susisiek su savo ekonomikos mokytoja arba parašyk tiesiai mums – ir mes tau pagelbėsime!

    Parašyk mums!