Apie Junior Achievement

Lietuvos Junior Achievement – antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo programų lyderiai, švietimo bendruomenės, verslo ir valstybės partneriai. Esame pasaulinio Junior Achievement tinklo, trečius metus iš eilės išrinkto septintąja geriausia NVO pasaulyje, dalis.

Mūsų misija

Įkvėpti ir paruošti  jaunus žmones siekti sėkmės pasaulinėje rinkoje.

Mūsų vizija

Siekiame būti pagrindiniais verslo, pedagogų ir politikos formuotojų partneriais visoje Lietuvoje, dirbti išvien vystant jaunimo ugdymą ir šalies ekonomiką.

Mūsų vertybės

Tikėjimas beribiu jaunų žmonių potencialu.
Tikėjimas bendradarbiavimo ir partnerystės galia.
Aistra tam, ką darome. Vieningumas bei pilnas atsidavimas kaip tai darome.
Pagarba visų asmenų gabumams, kūrybiškumui ir svajonėms.
Tikėjimas praktinio patyrimo svarba ugdant ir motyvuojant.
Atsidavimas ekonomikos ir verslumo dėsniams.

Ilgametė patirtis, vystant jaunimo ekonominį raštingumą ir verslumo ugdymą, taip pat galimybė remtis geriausiomis pasaulinio Junior Achievement tinklo praktikomis – tai mums leidžia būti pagrindiniais verslo, pedagogų ir politikos formuotojų partneriais visoje Lietuvoje.

 

Esame daugiau nei 100 metų gyvuojančio pasaulinio Junior Achievement tinklo dalis. 2020 m. prestižiniame „NGO Advisor“ 500 geriausių pasaulio nevyriausybinių organizacijų sąraše pasaulinis Junior Achievement pelnė 7 vietą.

LJA programos kasmet pasiekia daugiau kaip 20 tūkst. mokinių iš 53 miestų ir vietovių Lietuvoje, įtraukiant ir dalyvaujančių mokymo įstaigų mokytojus, dėstytojus. Jaunimo ugdyme taip pat dalyvauja verslo mentoriai: konsultuoja mokinius ir mokytojus, suteikia jaunimui praktikos galimybes.

LJA Efektas

„Ketvirtį amžiaus Lietuvoje ir net 100 metų pasaulyje taikomos Junior Achievement programos formuoja aiškią žinią – praktinis jaunimo verslumo, finansinio raštingumo ir ekonomikos ugdymas pamatuojamai atsiperka valstybės ekonomikai. Vis labiau suprantame praktinio verslumo ugdymo teikiamą naudą ir visi prisiimame savo atsakomybės dalį už verslumo ugdymo diegimą mokyklose. Tikiuosi, kad sukaupta svari mūsų ekspertinė patirtis ir toliau prisidės prie vieno iš svarbiausių darbų – ugdyti savimi pasitikinčius ir sėkmingus Lietuvos piliečius“, – Andželika Rusteikienė, LJA direktorė.

Sužinok daugiau

Mokytojų tinklas

+0

Verslo savanorių

+0

Mokinių baigusių LJA programas

+0

Miestai ir miesteliai

+0

Alumni

+0