Tėvams

Ugdome mokinių verslumo įgūdžius, suteikdami jiems galimybę įsitraukti ir išbandyti verslo veikimo procesus. Mūsų programose dalyvaujantys moksleiviai pasiekia geresnių rezultatų ir matematikos, informacinių technologijų pamokose, ugdomi ir komunikacijos, viešojo kalbėjimo gebėjimai.

Išugytos verslumo kompetencijos ir aukštesni mokymosi rezultatai

Pozityvus požiūris ir aiškesni karjeros tikslai

Išaugusios verslumo ambicijos ir nestereotipinis požiūris į verslą

Mūsų programų išskirtinumas – patyriminis mokymas(is) ir praktika paremtas ugdymas. Kasmet programose dalyvauja daugiau kaip 20 tūkst. mokinių iš 53 miestų ir vietovių Lietuvoje, įtraukiant ir dalyvaujančių mokymo įstaigų mokytojus, dėstytojus. Jaunimo ugdyme taip pat dalyvauja verslo mentoriai: konsultuoja mokinius ir mokytojus, suteikia jaunimui praktikos galimybių.

 

Mes esame daugiau nei 100 metų gyvuojančio pasaulinio Junior Achievement tinklo dalis. 2020 m. prestižiniame „NGO Advisor“ 500 geriausių pasaulio nevyriausybinių organizacijų sąraše pasaulinis Junior Achievement pelnė 7 vietą.

Norite, kad jūsų vaikas mokytųsi verslumo bei finansinio raštingumo kartu su mūsų programomis, tačiau šių programų vis dar nėra Jūsų vaiko mokykloje?

 

Susisiekite su mumis info@lja.lt ir mes ieškosime galimybių bendradarbiauti!