NACIONALINĖ GALIMYBIŲ DIENA | ANTREPRENERYSTĖS FESTIVALIS

Gyvas transliacijas jaunimui su socialinių tinklų influenceriais vasario 18 d. nuo 12:00 iki 14:00 val. žiūrėkite instagrame @jauniejiantrepreneriai! Gyvas transliacijas ves ir pašnekovus kalbins laidų vedėja, buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė!

Antreprenerystės festivalyje jaunimą kviečiame pasikrauti pasitikėjimo atkakliai siekti savo svajonių! Pozityvumo ir kūrybiškumo baterijas įkraus:

🚀 Paul De Miko, socialinių tinklų žvaigždė, turinio kūrėjas „YouTube“

🚀 Darius Kniūkšta „youtuberis“ ir Twitch.tv transliuotojas, medijas ir žaidimus su edukacija apjungiančios bendrovės „Trys Kubai“ įkūrėjas

🚀 Martynas Stankaitis, mados, portretų ir žvaigždžių fotografas

🚀 Simona Cymbaliukaitė, turinio apie ekologiją, veganizmą, tvarią madą, verslumą, produktyvumą kūrėja „Instagram“ ir „YouTube“, kavos ir kulinarijos entuziastė

🚀 Deividas Jaroška, lietuviškos elektroninės muzikos kompozitorius, didžėjaus, gyvos muzikos atlikėjas

ĮKVEPIANTYS PRANEŠĖJAI

Festivalio pranešėjų sąrašas nuolat pildomas!

Paul De Miko

Socialinių tinklų žvaigždė, turinio kūrėjas „YouTube“

Simona Cymbaliukaitė

Turinio kūrėja „Instagram“ ir „YouTube“, 31 Produktyvumo Dienos knygos ir Afirmacijų Kortelių įkūrėja.

Darius Kniūkšta

„Youtuberis“ ir Twitch.tv transliuotojas, medijas ir žaidimus su edukacija apjungiančios bendrovės „Trys Kubai“ įkūrėjas

Martynas Stankaitis

Mados fotografas

Deividas Jaroška

Lietuviškos elektroninės muzikos kompozitorius, diskžokėjus, gyvos muzikos atlikėjas.

PROGRAMA

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS

Festivalio pranešimus jaunimui vasario 18 d. nuo 12:00 iki 14:00 val. rengs socialinių tinklų influenceriai! Gyvas transliacijas kviesime stebėti Instagrame!

KNYGA „ANTREPRENERIO POŽIŪRIS“

„Lietuvos Junior Achievement“ pristato knygą
„Antreprenerio požiūris“

 

Pasauliui ir Lietuvai reikalingi antrepreneriai. Jų reikėjo visuomet, tačiau dabar, kai grumiamės su pandemija ir jos padariniais, kai daugelis iš naujo mokomės gyventi radikaliai pasikeitusiomis sąlygomis, verslūs ir veiklūs žmonės visuomenei būtini kaip niekada anksčiau.  Ko reikia, kad jų rastųsi kuo daugiau? Ar antrepreneriais gimstama, o gal – tampama? Svarbiausia, kaip judėti nuo suvokimo, kad noriu ko nors imtis, iki sėkmingai veikiančio verslo? Atsakymai į šiuos ir daugelį kitų klausimų pateikiami verslininko, vieno iškiliausių pasaulyje antreprenerystės tyrėjų ir ugdytojų Larry C. Farrell knygoje „Antreprenerio požiūris“.

NAUJIENAS SUŽINOK PIRMAS! 📩

Palik mums savo el. paštą ir naujienas sužinok pirmas, o dieną prieš festivalį dar ir gauk priminimą!  

SUSITINKAM PASIKALBĖTI APIE GALIMYBES! 🤜🤛 

Antreprenerystės istorijas sek mūsų socialiniuose tinkluose:

„Lietuvos Junior Achievement“ – jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo organizacija. LJA programas finansuoja privatūs poveikio investuotojai ir fondai: mecenatas SEB bankas, strateginis poveikio investuotojas Moody‘s, strateginiai investuotojai UPS ir Narbutas bei kiti investuotojai.

Informaciniai partneriai: DELFI.lt ir „Verslo žinios“. Festivalio partneris: TAMO dienynas.