Apie „Lietuvos Junior Achievement“

Lietuvos Junior Achievement – antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo programų lyderiai, švietimo bendruomenės, verslo ir valstybės partneriai. Esame pasaulinio Junior Achievement tinklo, antrus metus iš eilės išrinkto septintąja geriausia NVO pasaulyje, dalis.

Mūsų misija

Įkvėpti ir paruošti  jaunus žmones siekti sėkmės pasaulinėje rinkoje.

Mūsų vizija

Siekiame būti pagrindiniais verslo, pedagogų ir politikos formuotojų partneriais visoje Lietuvoje, dirbti išvien vystant jaunimo ugdymą ir šalies ekonomiką.

Mūsų vertybės

Tikėjimas beribiu jaunų žmonių potencialu.
Tikėjimas bendradarbiavimo ir partnerystės galia.
Aistra tam, ką darome.
Vieningumas bei visiškas atsidavimas tam, kaip tai darome.
Pagarba visų asmenų gabumams, kūrybiškumui ir svajonėms.
Tikėjimas praktinio patyrimo svarba ugdant ir motyvuojant.
Atsidavimas ekonomikos ir verslumo dėsniams.

Lietuvos Junior Achievement programos įtraukia įvairaus amžiaus moksleivius ir studentus – nuo pradinių iki aukštesniųjų klasių ir universitetų, suteikdamos kiekvienam jų galimybę augti ir mokytis antreprenerystės ir finansinio raštingumo iš geriausių savo srities profesionalų.

Mūsų programos kasmet pasiekia per 20 000 mokinių iš daugiau nei 400 mokyklų ir 73 miestų bei vietovių Lietuvoje. Moksleivius ugdo per 500 Junior Achievement paruoštų mokytojų, o praktines patirtis moksleiviai įgyja kasmet sukuriamose daugiau nei 250 jaunųjų bendrovių.

 

Jaunimo ugdyme dalyvauja verslo ir viešojo sektoriaus lyderiai: konsultuoja, tampa mentoriais, suteikia praktikos galimybes. Organizacijos investuotojai ir partneriai remia ir prisideda prie ugdymo programų įgyvendinimo ir kiekvieno jaunuolio asmeninio augimo.