Tapk jaunimo mentoriumi!

Kviečiame jus prisijungti prie mūsų komandos ir tapti LJA verslo mentoriais „AcceleratorX“ jaunųjų bendrovių programoje! Mentorystė – vienas svarbiausių programos siekių ir aspektų. Patyrę verslininkai ar savo srities profesonalai dalijasi savo energija, patirtimi bei žiniomis ir siekia įkvėpti ir padėti jaunosioms bendrovėms priimti svarbius sprendimus savo startuolio gyvenime. Kviečiame jus padėti mokiniams vystyti savo įgūdžius ir kompetencijas pasidalinant savo praktine patirtimi!

„AcceleratorX“ programa suteikia 9-12 klasių mokiniams realią verslo patirtį dar mokyklos suole. Mokiniai, spręsdami vietos problemą, atliepdami rinkos poreikį arba tiesiog testuodami savo idėjas, kuria skirtingus verslus ir skleidžia verslumo dvasią. Ši programa nėra verslo simuliacija, tai realaus verslo kūrimo patirtis, supažindinanti, kaip verslas yra vystomas, valdomas bei leidžianti mokiniams patiems priimti svarbiausius su jų verslu susijusius sprendimus. Įkurdami jaunąją bendrovę mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, analizuoja vartotojų poreikį, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso uždaro savo įmonę.

Jaunąją bendrovę kuruoja mokytojas, kuris žino formalius ugdymo programos įgyvendinimo žingsnius, leidžiančius pasiekti numatytus mokymo(si) rezultatus. Mokytojų pedagoginę praktiką sustiprina verslo savanoriai, praktikai, kurie yra savo srities profesionalų pagalba. Mokinių komandoms ypatingai reikalinga išorinė verslo atstovų, savo srities profesionalų pagalba, tad kviečiame prisidėti prie Lietuvos vaikų ugdymo skiriant daugiausia, ką galite – tai savo laiką, energiją, sukauptą patirtį ir žinias!

    Parašyk mums!    Jei susidomėjote galimybe tapti LJA verslo mentoriumi ir turite klausimų, susisiekite su mumis: info@lja.lt

    Mūsų komanda

    Mes – Lietuvos Junior Achievement. Jau daugiau nei 25 metus Lietuvoje diegiame praktinio verslumo, finansinio raštingumo ir karjeros ugdymo programas mokyklose ir esame ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderiai visoje Lietuvoje.

    Komanda