Kvalifikacija

Lietuvos Junior Achievement vienija per 400 švietimo organizacijų bei jų darbuotojų, telkdama bendradarbiauti verslumo, ekonominio ir finansinio raštingumo bei karjeros ugdymo srityje.

Mes sudarome galimybę mokytojui augti bei tobulėti – tapti tikru ekonomikos, verslumo, finansinio raštingumo ugdymo ekspertu. Organizuojame kvalifikacijos kėlimo seminarus, regioninius, nacionalinius ir tarptautinius mokinių bei mokytojų renginius, suteikiame priemones ir įrankius žinioms ir patirčiai įgyti, gebėjimams gilinti, nuolatiniams ugdymo metodams atnaujinti, aktyviai įsitraukti į Lietuvos ir Europos Junior Achievement bendruomenę.

Mokytojų akademija

2023–2024 m. m. bendrojo ugdymo mokyklose bus pradėta įgyvendinti atnaujinta Ekonomikos ir verslumo bendroji programa. Naujoji programa į Ekonomikos ir verslumo pamokas 11–12 kl. atneša daug naujovių: keičiasi Ekonomikos ir verslumo programos struktūra, prasiplečia ugdymo turinys bei jo apimtis, 2025 m. abiturientai laikys pirmąjį Ekonomikos ir verslumo valstybinį brandos egzaminą, be to, mokiniai galės rinktis rašyti šio mokomojo dalyko brandos darbą.

 

Mokytojų akademija – tai ir patyrusiam, ir pradedančiam ekonomikos ir verslumo mokytojui subalansuotas kursas, padėsiantis susipažinti su programos pasikeitimais, pagilinti programos srities (Orientavimasis rinkoje) dalykines kompetencijas. Mokymų programa orientuota į teorines ir praktines veiklas, ypač daug dėmesio skiriant ugdymo metodikai: praktinėms veikloms, darbui grupėse, diskusijoms, praktinių užduočių sprendimui, ekonominių problemų ir situacijų analizei bei vertinimui. Mokymų kursas tęsiasi nuo spalio iki gegužės (8 susitikimai).

Mokytojų akademija skirta Lietuvos Junior Achievement tinklo mokytojams. Informacija, kaip tapti tinklo nariu – čia.

bubble

Surask artimiausius LJA renginius

Renginiai

Nacionalinė eXpo 2023

gegužės 12, 2023

gegužės 12, 2023

Vilnius

Nacionalinė eXpo

Buvę renginiai

Net 56 mokinių mokomosios bendrovės susiburs į Nacionalinį finalą, kuriame varžysis dėl geriausios bendrovės apdovanojimo ir kelialapio į Europos antreprenerystės festivalį „Gen-E 2023“ Turkijoje.
Mokytojų konferencija

birželio 15, 2023

birželio 15, 2023

Vilnius

Mokytojų konferencija DAUGIAU NEI PINIGAI - vienos dienos konferencija skirta pradinių klasių mokytojams. Konferencija siekiama užtikrinti nuolatinį mokytojų žinių bei metodinių gebėjimų atnaujinimą aktyvaus pilietiškumo, mokesčių mokėjimo ir finansinio raštingumo…
eXpo

balandžio 06, 2023

balandžio 06, 2023

Panevėžys

eXpo

gegužės 10, 2023

gegužės 10, 2023

Gargždai

eXpo

balandžio 18, 2023

balandžio 18, 2023

Klaipėda

eXpo

balandžio 28, 2023

balandžio 28, 2023

Mažeikiai

Visi renginai

Jeigu susidomėjote, norite prisijungti ar sužinoti daugiau informacijos – susisiekite su mumis [email protected] !