Privatumo politika

Privatumo politika

 

Įsigaliojimo data: 2018-07-01
Paskutinis atnaujinimas atliktas: 2021-04-01

 

Lietuvos Junior Achievement (LJA) vertina jūsų susidomėjimą šiuo ir kitais susijusiais ar nurodytais LJA puslapiais. Todėl, norėdami užtikrinti jūsų privatumą, mes imamės atitinkamų veiksmų savo sistemoje ir norėtume jus su jais supažindinti.

 

Informacija ir naudojimas

 

Kiekvieną kartą apsilankius mūsų puslapyje, serveriai automatiškai surenka visus reikalingus duomenis, kurie mums leistų keistis informacija su vartotojo kompiuteriu naršymo metu. Mes renkame informaciją apie apsilankymų skaičių puslapyje, apie tai, kokios skiltys yra populiariausios, atliekame vartotojo elgsenos kiekybinę analizę, saugome IP adresą (interneto paslaugų teikėjo įrenginiui priskirtą adresą), įrenginio tipą, domeną, naršyklę (pvz. Chrome, Firefox), datą ir laiką, įrenginio ekrano dydį. Vienas iš šios informacijos panaudojimo tikslų yra tinklalapio administravimas ir dizaino tobulinimas. Privatumas apima asmeninę informaciją. Tai yra informacija, kuri padėtų nustatyti vardus, adresus, el. paštus ar telefonų numerius. Mes galime gauti jūsų asmeninę informaciją jums personalizuojant puslapį, pildant užsakymo formą, dalyvaujant konkurse, pildant apklausą ar teikiant kitokią informaciją. Taip pat mes turime teisę rinkti šią informaciją apdorojant apklausos rezultatus, kad galėtume tobulinti puslapius su mūsų logotipu geresnei jūsų patirčiai arba kad papasakotumėme jums apie LJA programas, kurios gali būti jums įdomios. Mes taip pat turime teisę naudoti jūsų asmeninę informaciją kuomet būtina, norint užtikrinti mūsų ir kitų asmenų teises, įskaitant mūsų sąlygų įgyvendinimą, ar rinkti informaciją bet kokiais jums žinomais būdais, gavus jūsų sutikimą. Skiltyje Informacijos sklaida trečiosioms šalims paaiškinta, kad mes neparduodame ar neteikiame informacijos trečiosioms šalims, joms norint parduoti prekes ar pasiūlyti paslaugas jums. Jums paprašius, mes imsimės visų atitinkamų priemonių tam, kad pašalintumėme jūsų asmeninius duomenis iš mūsų duomenų bazės užtikrinant, kad iš mūsų nebegautumėte
tolimesnės komunikacijos. Jums informavus, kad mūsų turima asmeninė informacija yra netiksli, mes imsimės atitinkamų veiksmų ją pakeisti. Norint kuo greičiau įvykdyti jūsų prašymą, mes norėtumėme, kad, esant galimybei, suteiktumėte visą reikalingą informaciją, kokiomis priemonėmis jūs perdavėte informaciją, pavyzdžiui, specifinio prekių ar paslaugų reklamos atveju.

Informacija, talpinama jūsų kompiuteryje

 

Mes galime talpinti tam tikrą informaciją (dažniausiai žinomus kaip slapukus (angl. cookies)) jūsų kompiuteryje jums naršant ar naudojantis puslapiu. Ši informacija leidžia prisitaikyti prie jūsų naršymo ir padeda išvengti tos pačios informacijos įvedimo dar kartą. Jeigu norite, šią informaciją galite lengvai ištrinti arba užblokuoti iš jūsų kompiuterio. (“Pagalbos“ ekrane Jūsų naršyklėje arba kompiuterio naudojimosi gide turėtų būti nurodyta, kaip tai atlikti.)

 

Nuorodos

 

Šiame tinklalapyje taip pat yra nuorodų į puslapius, kurie nėra priklausantys, valdomi ar plėtojami Lietuvos Junior Achievement. Mes nesame atsakingi už jų privatumo politikas ar praktikas bei taip pat nesame jų atstovai ir negarantuojame už šių puslapių privatumo praktikas. Aiškiai suprantame, kad mes nesame atsakingi už svetainių, kurias susiejate su mūsų tinklapiu, privatumo politiką. Rekomenduojame perskaityti jų politiką ir, iškilus klausimams, kreiptis į svetainės administratorių.

 

Informacijos sklaida trečiosioms šalims

 

Nors komunikuojant internetu ir naudojantis kitais kanalais informacija sklinda arba patenka trečiosiomis šalimis, LJA nepardavinėja ar neperleidžia jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, kad jos galėtų jums pasiūlyti savo produktus ar paslaugas. Asmeniniai duomenys, kurie yra surinkti LJA, gali būti persiųsti tarp atskirų LJA skyrių bei susijusių organizacijų visame pasaulyje, taip pat, gali būti persiunčiami atitinkamiems
partneriams.
Mes turime teisę pasidalinti jūsų asmenine informacija su kitomis šalimis, jei to reikalauja teisės aktai ar tai yra būtina norint apsaugoti mūsų veiklą.
Mes taip pat turime teisę dalintis informacija su trečiasiais asmenimis apibendrinta ar tapatybės neatskleidžiančia forma.
Be punktų, paminėtų aukščiau, mes taip pat turime teisę dalintis informacija apie jus su trečiaisiais asmenimis tais atvejais, kuomet jūs sutinkate.
Jūsų pasirinkimai:
Jūs turite pasirinkimo galimybę, kaip mes apdorojame informaciją, kurią mes surenkame arba gauname apie jus.
El. laiškai Jūs galite pasirinkti nebegauti jokių naujienlaiškių paspaudę „Neprenumeruoti“ nuorodą kiekvieno el. laiško apačioje, kurioje galėsite atnaujinti savo pasirinkimus. Norime pabrėžti, kad mes ir toliau galime siųsti el. laiškus, kurie yra susiję su sandoriais ar paslaugomis dėl jūsų paskyros.

 

Duomenų persiuntimas

 

Asmeninė informacija, surinkta apie jus, gali būti persiųsta ne tik šalyje, kur ji buvo surinkta, bet ir už jos ribų. Šalys, į kurias informacija gali būti persiųsta, gali turėti kitokius duomenų apsaugos teisės aktus, negu valstybė, kurioje pateikėte informaciją. Šie asmens duomenų persiuntimai gali būti vykdomi išvalstybių, esančių Europos Ekonominėje Erdvėje, į valstybes, nesančias EEE. Pateikdamas duomenis Puslapyje, lankytojas eksplicitiškai sutinka, kad jo duomenys gali būti persiųsti tokiu būdu, įskaitant tarpvalstybinius duomenų persiuntimus.
Neskelbtina informacija LJA nesiekia gauti jokios neskelbtinos informacijos mūsų puslapyje, nebent LJA turi teisinę pareigą tai padaryti, pavyzdžiui, įdarbinimo atvejais. Neskelbtina informacija yra įvardijama daugybe duomenų rūšių: rasė ar etninė kilmė, politinės pažiūros, religiniai ar kitokie panašūs įsitikinimai, priklausymas profesinei sąjungai, fizinė ar protinė sveikata, lytinis gyvenimas ar teistumas, genetiniai ar biometriniai duomenys. Mes rekomenduojame jums niekada nepateikti tokio tipo duomenų, bet jei pateikėte tokią informaciją, LJA priima jūsų aiškų sutikimą naudoti pateiktus duomenis pagal nuostatas, pateiktas Privatumo politikoje, ar būdais, pateiktais puslapyje, kuriame tokia informacija buvo atskleista. Atsisakymas ar informacijos tvarkymas Jūs turite teisę prašyti ištrinti arba pakeisti jūsų asmeninę informaciją kreipiantis el. paštu į
Duomenų apsaugos biurą. Gavę prašymą, bandysime jį kuo greičiau įvykdyti. Kaip ir minėta anksčiau, mums būtų naudinga, jei paminėtumėte aplinkybes, kur pateikėte informaciją. Naudojimo sąlygos, įspėjimai ir persvarstymai Jūsų naršymas mūsų puslapyje ir bet kokie nesutarimai dėl privatumo yra šio puslapio privatumo pranešimo ir bendrųjų Puslapio naudojimo taisyklių dalykas, įskaitant nuostolių apribojimus, ginčų sprendimus ir teisės aktų taikymus. Mes turime teisę bet kuriuo metu pakeisti šios Politikos sąlygas be įspėjimo.
Susisiekimas su Lietuvos Junior Achievement dėl privatumo pranešimo turinio Kilus klausimams dėl privatumo politikos sąlygų, prašome susisiekti su Lietuvos Junior Achievement biuru, žemiau nurodytu adresu:
Lietuvos Junior Achievement
Vokiečių g. 13A, Vilnius
info@lja.lt

 

Atlikus svarbesnius šioms privatumo nuostatoms pakeitimus, juos paskelbsime šiame puslapyje ir pakeisime atnaujinimo datą, esančią puslapio viršuje. Patariame jums reguliariai tikrinti puslapį, kad pastebėtumėte atnaujinimus.

 

Slapukai

 

Mums teikiant paslaugas, yra naudojami interneto slapukai (angl. cookies) ir puslapio signalai (angl. web beacons), taip pat kitos vietinio duomenų saugojimo technologijos. Ši skiltis paaiškins, kas tai yra ir kam jos gali būti naudojamos. Slapukai ir kitos vietinio duomenų saugojimo technologijos
Bendrai kalbant, slapukai yra tekstiniai dokumentai, kurie yra patalpinami jūsų įrenginio interneto naršyklėje, kad padėtų ją atpažinti iš skirtingų tinklalapių ir interneto svetainių bei naršymo sesijų. Jūsų naršyklė ar įrenginys gali pasiūlyti nustatymus, susijusius su slapukais. Pavyzdžiui, Jūs galite susikonfigūruoti savo naršyklę netaikyti slapukų ar įspėti, kuomet slapukai yra naudojami. Norint sužinoti apie šių nustatymų prieinamumą, ką jie daro ir kaip jie veikia, prašome apsilankyti jūsų naršyklės ar įrenginio pagalbos skiltyje. Jums nusprendus nepriimti slapukų iš mūsų svetainės, gali negauti visos naudos, prieinamos iš mūsų teikiamų Paslaugų. Slapukai yra talpinami jūsų įrenginyje ar vietiniame diske. Mes taip pat galime naudoti ir kitas duomenų saugojimo technologijas, tokias kaip, vietinio dalijimosi objektus (angl. Local Shared Objects). Šios technologijos yra panašios į slapukus tuo, jog yra talpinamos jūsų įrenginyje ir gali būti naudojamos siekiant išlaikyti informacijos apie jūsų veiksmus ir prioritetus
prieinamumą.