icon
400 +
Mokyklų
500 +
Mokytojų
23300 +
Mokinių
icon

Verslumas ugdo kritinį mąstymą, kūrybiškumą, atsakomybę, bendradarbiavimą – tai, ko šiandien reikia kiekvienam žmogui.

Poveikis

Antreprenerystė padeda moksleiviams pagerinti kitų mokomųjų dalykų, pavyzdžiui, matematikos, rezultatus. Mokiniai iš naujo atranda mokymosi prasmę, todėl yra labiau motyvuoti, savarankiškesni, pozityviau vertina aplinką. Taip pat verslumo ugdymo procese stiprinamos komunikavimo, pažinimo, pilietinė, kūrybiškumo, socialinė kompetencijos.

icon bubble icon bubble

LJA programos kasmet pasiekia daugiau nei 20 000 mokinių iš daugiau kaip 400 mokyklų, esančių 73 miestuose ir vietovėse Lietuvoje, prie to prisidedant daugiau nei 500 paruoštų mokytojų ir 350 verslo savanorių. Spartus organizacijos augimas ir vis didesnis prie programų prisijungti norinčių moksleivių bei mokytojų kiekis lėmė, kad šiandien galime didžiuotis 250 tūkst. alumnų būriu.

 

Mūsų kuruojami moksleiviai kasmet sukuria daugiau nei 250 verslų, kurie išplatina bene 10 tūkst. akcijų ir pritraukia apie 25 tūkst. eurų investicijų.

Miestai ir miesteliai

+0

Tiek miestų ir miestelių yra dėstomos LJA programos

Alumni

+0

Tiek moksleivių yra baigę LJA dėstomas programas

Verslo savanoriai

+0

Tiek verslo ir organizacijų atstovų įsitraukia į LJA veiklas

JUNIOR ACHIEVEMENT PROGRAMŲ ABSOLVENTAI

40%
Dažniau užima vadovaujančias pozicijas ir gauna didesnes pajamas
20%
Rečiau būna be darbo praėjus 8-15 m. po mokyklos baigimo
3-5
Kartus dažniau bando ar planuoja kurti savo verslą

Sėkmės istorijos

Pasisemkite įkvėpimo bei idėjų iš mūsų programas jau baigusių moksleivių bei studentų, taip pat kartu su jais dirbusių mokytojų, mentorių ir savanorių. Kiekvieno iš jų istorija yra tikras sėkmės pavyzdys!

Plačiau