Verslumo įgūdžių pasas (VĮP)

Verslumo įgūdžių pasas – tai įrodymas, jog tavo įgytos kompetencijos yra reikšmingos, o jau turimomis žiniomis gali remtis savo karjeros starto metu. Šis sertifikatas neabejotinai papildo kiekvieno abituriento ar absolvento gyvenimo aprašymą ir atspindi jo gebėjimus įsteigti ir valdyti mokomąjį verslą, kuris veikia pagal uždarosios akcinės bendrovės principus.

Noriu sužinoti daugiau apie JA Verslumo įgūdžių pasą!

 

Verslumo įgūdžių pasas (iš anglų kalbos – Entrepreneurial Skills Pass) – tai kvalifikacija, įrodanti 15 – 19 amžiaus mokinių verslumo įgūdžius įgytus Junior Achievement AcceleratorX programoje, jaunųjų bendrovių kūrimo ir veiklos vykdymo metu. Verslumo įgūdžių pasas (VĮP) atspindi reikalingą žinių ir kompetencijų lygį norint įsteigti ir valdyti mokomąjį verslą, kuris veikia pagal uždarosios akcinės bendrovės principus.

 

Tai yra sertifikatas, kuris neabejotinai papildys abituriento ir absolvento  gyvenimo aprašymą. VĮP patvirtina jaunuolio praktinius įgūdžius, kurie yra reikalingi sėkmingos karjeros startui.

Ko reikia, norint gauti VĮP?

1. Įkurti jaunąją bendrovę ir aktyviai dalyvauti jos veikloje;

2. Atlikti verslumo kompetencijų įvertinimo klausimyną specialiai tam skirtoje platformoje;

3. Išlaikyti VĮP egzaminą mokslo metų pabaigoje. Jis šiais metais bus vykdomas ir lietuvių kalba.

Kokia programos nauda?

Verslumo įgūdžių pasas (VĮP) yra tarptautinio projekto karjeros įgūdžių ugdymui Europoje dalis (angl. European Business Campaign on Skills for Jobs), inicijuota CSR Europe ir JA Europe organizacijų, kurios kviečia verslą sutelkti jėgas sprendžiant svarbiausius bei didžiausią riziką keliančius veiksnius: nedarbas, verslumo įgūdžių trūkumas, socialinės ekonomikos tobulėjimo stagnacija ir t.