„accelerator_x“

„accelerator_x“ – programa, kurios metu galėsi išsirinkti tave dominančią vietos problemą, įsteigti jaunąją bendrovę ir imti ją spręsti taip, kaip tau atrodo geriausia.

„accelerator_x“ programa suteikia 5–8  ir 9-12 klasių mokiniams galimybę išbandyti realaus verslo kūrimo pradmenis dar mokyklos suole, tad iš tikrųjų patirsi, ką reiškia kurti, vystyti, valdyti verslą, priimti reikšmingus sprendimus. Taip pat įgysi žinių, praversiančių kuriant verslą ateityje: išsiugdysi lyderio savybes ir bendradarbiavimo įgūdžius, kūrybiškumą, drąsą priimti nepatogius sprendimus.

Šios programos metodologija paremta plačiai versle naudojamomis dizaino mąstymo (angl. design thinking) ir verslo modelio (angl. business canvas) metodologijomis.

Įkurdamas jaunąją bendrovę įgyvendinsi visą verslo valdymo ciklą: įkursi įmonę, sukaupsi pradinį kapitalą, planuosi, analizuosi vartotojų poreikius, kursi savo paslaugą arba produktą bei jį parduosi, vykdysi rinkodaros kampaniją ir po mokymosi proceso įmonę uždarysi.

 

Mokinių jaunąją bendrovę kuruoja mokykloje dirbantis mentorius (mokytojas (-a), kuris yra parengiamas dirbti su programa), o mokinius konsultuoja verslo savanoris, mentorius-ekspertas, kuris dalinasi savo įžvalgomis ir patirtimi.

LJA Efektas

„Ketvirtį amžiaus Lietuvoje ir net 100 metų pasaulyje taikomos Junior Achievement programos formuoja aiškią žinią – praktinis jaunimo verslumo, finansinio raštingumo ir ekonomikos ugdymas pamatuojamai atsiperka valstybės ekonomikai. Vis labiau suprantame praktinio verslumo ugdymo teikiamą naudą ir visi prisiimame savo atsakomybės dalį už verslumo ugdymo diegimą mokyklose. Tikiuosi, kad sukaupta svari mūsų ekspertinė patirtis ir toliau prisidės prie vieno iš svarbiausių darbų – ugdyti savimi pasitikinčius ir sėkmingus Lietuvos piliečius“, – Andželika Rusteikienė, LJA direktorė.

Sužinok daugiau

Jaunosios bendrovės

+0

Tiek jaunųjų bendrovių buvo įkurta 2021-2022 m.m.

Mokytojų

+0

Tiek apmokytų mokytojų visoje Lietuvoje dėsto „accelerator_x“ programą

Mokinių

+0

Tiek mokinių per metus sudalyvauja „accelerator_x“ programoje

Verslo savanorių

+0

Tiek verslo savanorių prisijungia prie „accelerator_x“ veiklų

Sužinok daugiau apie programą:

Pabaigęs programą tu:

  • Suprasi, kaip veikia verslas ir kokiu būdu yra gaunamos pajamos, kuriamos darbo vietos;
  • Mokėsi dirbti komandoje;
  • Džiaugsiesi patobulintais savo bendravimo gebėjimais;
  • Būsi įgavęs entuziazmo ir pasitikėjimo savimi;
  • Norėsi prisiimti atsakomybę ir imtis iniciatyvos;
  • Mokėsi planuoti savo laiką;
  • Turėsi patirties pagrindinėse verslo veiklos užtikrinimo srityse, tokiose kaip marketingas, finansų valdymas, pardavimai, klientų aptarnavimas ir pan.