„TITAN“

„TITAN“ verslumo čempionatas skirtas supažindinti moksleivius su esminiais ekonomikos ir vadybos sprendimais interaktyvios simuliacijos pagalba.

Kiekviena komanda, naudodamasi virtualioje erdvėje esančia programa, valdo verslą ir sprendžia, kiek nori į jį investuoti, kokias produkto ar paslaugos kainas apsimoka nustatyti, kokie marketingo veiksmai duos naudos didinant įmonės pelną, kur link verslas vystysis toliau. Kiekvieno priimto sprendimo rezultatai skatina mokytis ir tobulėti tolimesniuose žingsniuose.

Programa, kurios metu varžomasi su kitomis komandomis, apjungia ir suvienija mokinius, leidžia patirti komandinio darbo pranašumus, išbandyti save sudėtingų, nepatogių sprendimų priėmime.

LJA Efektas

„Ketvirtį amžiaus Lietuvoje ir net 100 metų pasaulyje taikomos Junior Achievement programos formuoja aiškią žinią – praktinis jaunimo verslumo, finansinio raštingumo ir ekonomikos ugdymas pamatuojamai atsiperka valstybės ekonomikai. Vis labiau suprantame praktinio verslumo ugdymo teikiamą naudą ir visi prisiimame savo atsakomybės dalį už verslumo ugdymo diegimą mokyklose. Tikiuosi, kad sukaupta svari mūsų ekspertinė patirtis ir toliau prisidės prie vieno iš svarbiausių darbų – ugdyti savimi pasitikinčius ir sėkmingus Lietuvos piliečius“, – Andželika Rusteikienė, LJA direktorė.

Sužinok daugiau

Mokyklos

+0

Mokytojai

+0

Mokiniai

+0

Sužinok daugiau apie programą:

Programa yra vykdoma septyniais etapais, o ją pabaigęs moksleivis:

  • Geba išsigryninti asmeninius tikslus, verslo etiką ir veikimo modelį, pasitelkdamas sprendimų priėmimo iš lyderio perspektyvos įgūdžius;
  • Virtualios simuliacijos metu įgytas žinias taiko realiame gyvenime, suprasdamas, kaip pagrindiniai verslo sprendimai nulemia jo sėkmę.