#Empowering Girls

 

Lietuvos Junior Achievement“ ir Women Go Tech tęsia kelionę per Lietuvą ir jau trečią kartą įgyvendina projektą #EmpoweringGirls, kurį remia The Coca-Cola Foundation. Šiais metais grįžtame su dar didesne jėga ir siekiais – aplankyti net 120 Lietuvos mokyklų ir įkvėpti daugiau nei 7000 moksleivių!

Sugrįžęs projektas #EmpoweringGirls siekia skleisti žinią apie technologijų, inžinerijos ir verslo pasaulio galimybes, skatinti verslumą bei inovatyvų mąstymą tarp Lietuvos moksleivių įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Registracija mokykloms pratęsiama iki gegužės 1-os dienos – kviečiame registruotis ir į savo mokyklą pakviesti profesionalę! Registruotis kviečiame tik tas mokyklas, kuriose susitikime su profesionale dalyvautų bent 50 mokinių.

                                            Registracija mokykloms

Visi projekte dalyvaujantys moksleiviai arba jų tėvai/globėjai turi užpildyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Nuorodą galite rasti čia.

Įkvėpsime:  technologijų profesionalės, verslininkės, lyderės bendraus su mokiniais apie karjerą ir pasakos savo sėkmės istorijas. Aplankysime net 120+ ugdymo įstaigų, centrų, kur susitiksime su 7000+ mokinių.

Ugdysime: technologijų profesionalės taps „accelerator_x“ programos mentorėmis bei dalyvaus „JA Šešėliavimo“ programoje! Daugiau apie accelerator_x ir JA Šešėliavimas programas čia.

Užtikrinsime sėkmę: eXpo švęsime moksleivių iniciatyvą ir apdovanosime geriausias mokinių komandas, sukūrusias geriausius jaunuosius verslus. Be to, patarsime sėkmingos karjeros planavimo klausimais.

Išdrįsk pakelti savo ranką

 

Kai 2019 metais mokinių paklausdavome, kas nori siekti karjeros technologijų srityje, verslo kūrime – per dažnai klasėse nepakildavo nė viena ranka. Antreprenerystė ir technologijos laukia visų, kurie išdrįsta. Projektas #EmpoweringGirls siekia įkvėpti ir ugdyti jaunas merginas ir vaikinus savo ateičiai –  kartu išdrįskime pakelti savo rankas, kai klausiame, kas kasdien siekia savo svajonių!

 

O tu, kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai norėjai paklausti klausimo? Kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai galėjai prisidėti prie naujos iniciatyvos? Kiek kartų matei galimybę, bet neišdrįsai? Kiek kartų sustabdei save, nors degei noru veikti? Nieko nebelauk, pakviesk įkvepiančią technologijų, verslumo profesionalę  į savo mokyklą pasikalbėti apie jūsų sėkmingą ateitį!

 

 

Jau aplankėme:

197
mokyklos
11324
moksleiviai
110
pranešėjų

Pranešėjos

Dovilė Končak - RAIT Group CEO

Visi dideli dalykai prasideda nuo nuoseklaus darbo, kai koja už kojos dėliodamas judi į priekį. Kartais tame kelyje pritrūksta motyvacijos ir energijos ir čia gali pakakti tik vieno įkvepiančio pokalbio, žinojimo, kad yra žmonės, į kuriuos gali kreiptis, klausti, mokytis. Su tokia misija prisijungiau prie šio projekto, nes manau, jog žinau, ką reiškia daryti, nors nebėra jėgų, bandyti tūkstantį kartų, suklupti, ieškoti paramos, mokytis, nusivilti, bet geriausiai žinau, kad viskas yra verta pastangų, jei žinai, kad tavo tikslas yra didesnis už kasdienybės rutiną ir sunkumus. Mano karjeros startas buvo (teisybės dėlei vis dar yra) alinančiai sunkus, bet visada jaučiau ir tebejaučiu, kad tai mane veda į ten, kur sukursiu vertės sau, mane supantiems žmonėms ir savo šeimai. Noriu, kad tokių žmonių būtų daugiau.

Susipažinkite, kaip mums sekėsi 2020 ir 2022 metais!