#Empowering Girls

 

Tik 1 iš 4 Lietuvos startuolių įkūrė moterys. Nesąžininga statistika, su kuria negalima susitaikyti. „Lietuvos Junior Achievement“, „The Coca-Cola Foundation“ ir „Women Go Tech“ suvienija jėgas ir jau antrą kartą pristato projektą „Empowering Girls for the Future of Jobs“.

 

Sugrįžęs projektas #EmpoweringGirls siekia įgalinti jaunuolius siekti sėkmės savo karjeroje, supažindinti su technologijų, antreprenerystės pasauliu ir paskatinti praktiškai išbandyti savo mokomosios įmonės kūrimą dar mokykloje. 

 

Įkvėpsime:  technologijų profesionalės, verslininkės, lyderės – bendraus su mokiniais apie karjerą ir pasakos savo sėkmės istorijas. Aplankysime net 100+ ugdymo įstaigų, centrų, kur susitiksime su 5000+ mokinių.

Ugdysime: technologijų profesionalės taps accelerator_x programos mentorėmis! Daugiau apie accelerator_x programą čia.

Užtikrinsime sėkmę: eXpo švęsime moksleivių iniciatyvą ir apdovanosime geriausias mokinių komandas, sukūrusias geriausius jaunuosius verslus. Be to, patarsime sėkmingos karjeros planavimo klausimais.

Išdrįsk pakelti savo ranką

 

Kai 2019 metais mokinių paklausdavome, kas nori siekti karjeros technologijų srityje, verslo kūrime – per dažnai klasėse nepakildavo nė viena ranka. Antreprenerystė ir technologijos laukia visų, kurie išdrįsta. Projektas #EmpoweringGirls siekia įkvėpti ir ugdyti jaunas merginas ir vaikinus savo ateičiai –  kartu išdrįskime pakelti savo rankas, kai klausiame, kas kasdien siekia savo svajonių!

 

O tu, kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai norėjai paklausti klausimo? Kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai galėjai prisidėti prie naujos iniciatyvos? Kiek kartų matei galimybę, bet neišdrįsai? Kiek kartų sustabdei save, nors degei noru veikti? Nieko nebelauk, pakviesk įkvepiančią technologijų, verslumo profesionalę  į savo mokyklą pasikalbėti apie jūsų sėkmingą ateitį!

 

Registracija mokykloms

Jau aplankėme:

137
mokyklos
6092
moksleiviai
84
pranešėjos

#EmpoweringGirls pokalbiai

Pokalbiai su lyderėmis, tech srities atstovėmis apie lyderystę, drąsą ir karjerą

icon play

Pranešėjos

Norite apsilankyti mokykloje? Registruokitės!

Registruokis!

Susipažinkite, kaip mums sekėsi 2022 metais!

Susipažinkite, kaip mums sekėsi 2020 metais!