#Empowering Girls

 

Lietuvos Junior Achievement“ ir Women Go Tech tęsia kelionę per Lietuvą ir jau trečią kartą įgyvendina projektą #EmpoweringGirls, kurį remia The Coca-Cola Foundation. Šiais metais grįžtame su dar didesne jėga ir siekiais – aplankyti net 120 Lietuvos mokyklų ir įkvėpti daugiau nei 7000 moksleivių!

Sugrįžęs projektas #EmpoweringGirls siekia skleisti žinią apie technologijų, inžinerijos ir verslo pasaulio galimybes, skatinti verslumą bei inovatyvų mąstymą tarp Lietuvos moksleivių įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

                                            Registracija mokykloms

 

Įkvėpsime:  technologijų profesionalės, verslininkės, lyderės bendraus su mokiniais apie karjerą ir pasakos savo sėkmės istorijas. Aplankysime net 120+ ugdymo įstaigų, centrų, kur susitiksime su 7000+ mokinių.

Ugdysime: technologijų profesionalės taps „accelerator_x“ programos mentorėmis bei dalyvaus „JA Šešėliavimo“ programoje! Daugiau apie accelerator_x ir JA Šešėliavimas programas čia.

Užtikrinsime sėkmę: eXpo švęsime moksleivių iniciatyvą ir apdovanosime geriausias mokinių komandas, sukūrusias geriausius jaunuosius verslus. Be to, patarsime sėkmingos karjeros planavimo klausimais.

Išdrįsk pakelti savo ranką

 

Kai 2019 metais mokinių paklausdavome, kas nori siekti karjeros technologijų srityje, verslo kūrime – per dažnai klasėse nepakildavo nė viena ranka. Antreprenerystė ir technologijos laukia visų, kurie išdrįsta. Projektas #EmpoweringGirls siekia įkvėpti ir ugdyti jaunas merginas ir vaikinus savo ateičiai –  kartu išdrįskime pakelti savo rankas, kai klausiame, kas kasdien siekia savo svajonių!

 

O tu, kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai norėjai paklausti klausimo? Kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai galėjai prisidėti prie naujos iniciatyvos? Kiek kartų matei galimybę, bet neišdrįsai? Kiek kartų sustabdei save, nors degei noru veikti? Nieko nebelauk, pakviesk įkvepiančią technologijų, verslumo profesionalę  į savo mokyklą pasikalbėti apie jūsų sėkmingą ateitį!

 

 

Jau aplankėme:

0
mokyklos
0
moksleiviai
0
pranešėjos

#EmpoweringGirls pokalbiai

Pokalbiai su lyderėmis, tech srities atstovėmis apie lyderystę, drąsą ir karjerą

icon play

Pranešėjos

Susipažinkite, kaip mums sekėsi 2022 metais!

Susipažinkite, kaip mums sekėsi 2020 metais!