Kartu su Ukraina

Nuo karo pradžios, kėlėme klausimą – ką galime padaryti Ukrainos gerovės labui. Kartu su partneriais, pradėjome kampaniją „Kartu su Ukraina”, kuri leido į komandą priimti ukrainietę Tatianą, kuri savo gimtojoje šalyje vadovavo ir organizavo veiklas finansinio raštingumo bei karjeros ugdymo nevyriausybinėje organizacijoje „Start now”.

Šia misija siekiame sukurti ilgalaikią naudą ukrainos bendruomenės vaikams ir moterimis. Tikime, kad suteiktos finansinio raštingumo, ekonomikos ir antreprenerystės žinios yra tai, ko reikia ateities lyderiams, kuriantiems demokratišką laisvą valstybę.

 

 

Misijos partneriai

 

2022 04 12

Partnerių pusryčių metu pristatėme „Kartu su Ukraina“ siekį. Be to, renginio dalyviams pristatėme Tatianą, kuri nuo pat pirmos dienos pradėjo aktyviai dirbti su ukrainiečių bendruomenės veiklomis Lietuvoje.

2022 04 24

Kartu su partneriais SEB Lietuvoje surengėme dirbtuves Ukrainos vaikams iš „Gravitacija“ mokyklos, kuri karui prasidėjus, buvo perkelta į Lietuvą.

Dirbtuvėlių metu vaikai kūrė savo svajonių pinigus, o vėliau komandoje buvo keksiukų kepyklėlės vadovai.

Nuo 2022 05

Ukrainiečių vaikų veiklos Panevėžyje.

Šiuo metu nuo gegužės mėnesio įgyvendinti 16 užsiėmimų, kurie pasiekė daugiau nei 70 moksleivių.

Veiklas remia „Think Human Foundation“

2022 06 27 – 07 04

8 dienos įspūdžių! 14-18 amžiaus 29 moksleiviai iš Ukmergės Antano Smetono gimanzijos bei Panevėžio Paistrio gimnazijos susirinko gilinti savo antreprenerystės žinias. Per 8 dienas, moksleiviai komandose turėjo sugeneruoti savo verslo idėją, sukurti jai prezentaciją ir paskutinę dieną pristatyti prieš verslo komisiją.

Stovykla finansuojama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei „Western Union Foundation“

2022 08 20 – 08 27

Su mūsų partneriais Western Union Lithuania įgyvendinome 7 dienų stovyklą 12–ai iš Ukrainos atvykusių bei 13–ai Lietuvoje jau gyvenančių ukrainiečių.

Programos metu moksleiviai gilino savo žinias apie antreprenerystę ir verslumą, ieškojo atsakymų, kaip matomas problemas ir jų sprendimus paversti verslo idėjomis. Laisvu metu dalyviai susipažino su Vilniumi, jo istorija bei paminėjo Ukrainos nepriklausomybės dieną.

Stovykla finansuojama  „Think Human Foundation“ bei „Western Union Foundation“