LJA mokyklų tinklas

Per 30 veiklos metų „Lietuvos Junior Achievement“ subūrė stiprų ir platų bendrojo ugdymo mokyklų, profesinio mokymo įstaigų ir aukštųjų mokyklų tinklą, kuris padeda sėkmingai įgyvendinti ekonominio švietimo, verslumo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programas.

Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Alytus
Marijampolė
Mažeikiai
Jonavos
Utena
Kėdainių
Tauragė
Telšiai
Ukmergė
Visaginas
Plungė
Kretinga
Šilutė
Radviliškis
Palanga
Biržų
Rokiškis
Druskininkų
Elektrėnų
Jurbarko
Raseiniai
Vilkaviškis
Joniškio
Anykščių
Kelmė
Varėna
Prienai
Kaišiadorių
Pasvalys
Zarasai
Skuodas
Kazlų Rūda
Širvintos
Molėtai
Šalčininkai
Šakiai
Švenčionėliai
Ignalinos
Šilalė
Pakruojis
Trakai
Kalvarijos
Lazdijai
Rietavas
Neringa
Akmenes
Pagėgiai
Alytaus miesto mokyklos

Likiškėlių pagrindinė mokykla

Miroslavo gimnazija

Panemunės pagrindinė mokykla

Lithuania,_administrative_divisions_-_de_-_colored-svg Klaipėdos rajonas Šiaulių rajonas Kauno rajonas Panevėžio rajonas Vilniaus rajonas Alytaus rajonas

Kviečiame visas Lietuvos mokyklas, kuriose dar nėra mokoma praktinio verslumo, jungtis prie mūsų programų.

Kaip dalyvauti?

1. Mokytojų ir mokyklų administracijos atstovų laukiame mokymuose, kuriuose supažindinsime su atitinkamomis programomis, jų turiniu ir dėstymu.

2. Mokymų dalyvius paruoš bei konsultuos ilgametę patirtį turintys mokytojai-ekspertai.

3.  Po seminaro kiekvienas mokytojas gaus sertifikatą ir pasirašys sutartį dėl programos įgyvendinimo.

4.  Sutartis pasirašoma ir su programą įgyvendinsiančia mokykla.

APIE INICIATYVĄ „LJA TINKLO MOKYKLA“ 

Ekonomikos, finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ pradėjo 30-mečio iniciatyvą „LJA tinklo mokykla“. Šios iniciatyvos tikslas – stiprinti LJA bendruomenę bei įvertinti mokyklas, kurios 3 ir daugiau metų nuosekliai įgyvendina mūsų programas bei aktyviai dalyvauja LJA kvalifikacijos, edukacinių patirčių renginiuose. 

„Lietuvos Junior Achievement“ komanda kartu su partneriais lanko įvairiuose šalies regionuose įsikūrusias mokyklas, kurios atitinka LJA tinklo mokyklos koncepciją ir šių vizitų metu susitinka su vietos savivaldos institucijų, verslo, mokyklos bendruomenėmis, diskutuoja apie praktinio verslumo ugdymo vertę mokyklose, dalinasi naujausiomis patirtimis ir žiniomis. Šių vizitų metu mokykloms įteikia ir ilgamečio bendradarbiavimo simbolius – LJA mokyklų tinklo lenteles. Šis bendradarbiavimo ženklas – tai net tik įvertinimas mokykloms, bet ir indikatorius visiems mokyklos svečiams, jog šioje įstaigoje gimsta moksleivių verslai ir naujos sėkmės istorijos. 

LJA tinklas suteikia mokykloms galimybę dalyvauti įvairioje „Lietuvos Junior Achievement“ ir jos partnerių organizuojamoje veikloje ir užmegzti ryšius su nacionaliniais ir vietos verslais ar organizacijomis. Vykdydamos aktyvią LJA programos vertybių sklaidą, LJA tinklo mokyklos yra pavyzdys kitoms mokykloms bei vietos bendruomenei.

 

„Lietuvos Junior Achievement“ mokyklos lentelė
„Lietuvos Junior Achievement“ mokyklos lentelė

 

AKREDITAVIMAS IR APDOVANOJIMAI 

„Lietuvos Junior Achievement“ programų vadovai kiekvienais mokslo metais ne vėliau nei iki gruodžio 1 d. pateikia apibendrintus mokyklų rezultatus apie įgyvendinimas LJA programas, kvalifikacijos kėlimą, edukacines patirtis LJA Kompetencijų centrui.

Išanalizavus šiuos dokumentus parengiama rekomendacija dėl LJA tinklo mokyklos statuso suteikimo. Mokykloms, kurios atitinka LJA tinklo mokyklos kriterijus yra įteikiamos LJA tinklo mokyklos lentelės.

Džiaugiamės pirmaisiais rezultatais ir LJA tinklo mokyklomis, kurioms įteiktos bendradarbiavimą simbolizuojančios lentelės – šios mokyklos aukščiau esančiame žemėlapyje pažymėtos žvaigždute (*) ir tamsesniu šriftu. 

Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos atstovai atsiima bendradarbiavimo lentelę
Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos bendruomenė su įteikta lentele

 

Jeronimo Ralio gimnazijos „Verslumo dienoje“ dalyvavę verslininkai ir gimnazijos direktorė Zita Gudonavičienė (su LJA lentele)
Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijai įteikta bendradarbiavimo lentelė

 

Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenė
Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenė su įteikta bendradarbiavimo lentele

Sveikiname ir dėkojame LJA tinklo mokyklų bendruomenėms ir socialiniams partneriams už bendradarbiavimą, iniciatyvumą, aktyvumą ir šiuolaikišką požiūrį kuriant ir įgyvendinant LJA programas.

„Lietuvos Junior Achievement“ tik pradėjo savo kelionę per Lietuvos regionus – artimiausiu metu šios organizacijos atstovai aplankys Marijampolę, Klaipėdą ir Mažeikius.

Dėl detalesnės informacijos apie iniciatyvą  „LJA tinklo mokykla“ prašome kreiptis į LJA veiklos vystymo vadovę Akvilę Alauskaitę, el.p. akvile@lja.lt

Jei susidomėjote galimybe tapti LJA nare ir turite klausimų, susisiekite su mumis: info@lja.lt

 

    Parašyk mums!