Kovo 26 dieną ekonomikos, finansinio raštingumo, verslumo ir ugdymo karjerai organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ Kaune įteikė bendradarbiavimą simbolizuojančias lenteles net 8 Kauno miesto mokyklų vadovams. Šis bendradarbiavimo ženklas ant mokyklos sienos bus partnerystės simbolis ir parodys, jog šioje ugdymo įstaigoje gimsta moksleivių verslai ir naujos jų sėkmės istorijos. 

 

 

„Radisson Hotel Kaunas“ vykusiame renginyje dalyvavo Kauno miesto savivaldybės vicemeras, pavaduojantis savivaldybės merą Andrius Palionis, Kauno miesto savivaldybės vadovai, mokyklų, švietimo skyriaus atstovai, „Lietuvos Junior Achievement“ tinko mokyklos, verslo atstovai ir patys antreprenerystės ugdymo programas jau išbandę moksleiviai. Po trumpo Kauno miesto mokyklose įgyvendinamų finansinio raštingumo ir antreprenerystės programų pristatymo, vyko lentelių įteikimo šventė.

 

Sveikiname ir dėkojame gimnazijų bendruomenėms ir socialiniams partneriams už bendradarbiavimą, iniciatyvumą, aktyvumą ir šiuolaikišką požiūrį kuriant ir įgyvendinant LJA programas: 

  • Kauno Saulės gimnazija

  • Kauno Veršvų gimnazija

  • Kauno Vyturio gimnazija

  • Kauno Kovo 11-osios gimnazija

  • Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija

  • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija

  • Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija

  • Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija

Dėkojame Kauno miesto verslo ir viešojo sektoriaus bendruomenei už kartu kuriamus poveikio projektus ir jūsų reikšmingą indėlį įgyvendinant LJA programas mokyklose: KTU Ekonomikos ir verslo fakultetui, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams, Kauno verslo vadovų klubui, Kauno verslo moterų tinklui, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijai, VšĮ VDU Verslo praktikų centrui, Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijai, UAB „ACONITUM“, Informacijos technologijų mokymo centrui, UAB „SDG“, AB „Kauno grūdai“, UAB „Scandagra“, UAB „Skubios Siuntos“ ir kitiems.

 

Organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ su šia iniciatyva ketina apkeliauti visus Lietuvos regionus – lentelės teikiamos mokykloms,  kurios 3 ir daugiau metų nuosekliai  įgyvendina LJA programas bei aktyviai dalyvauja LJA kvalifikacijos, edukacinių patirčių renginiuose.