„Lietuvos Junior Achievement“ komanda kviečia 2024 m. vasario 22–23 dienomis dalyvauti tradicinėje mokytojų konferencijoje „EFEKT 2024“! Jūsų laukia dvi dienos praturtinančių pranešimų, patirčių ir įkvepiančių naujų pažinčių.

 

„Lietuvos Junior Achievement“ veiklų bei programų skaičius kartu su šiose veiklose dalyvaujančių mokytojų skaičiumi per praėjusius dvejus metus sparčiai augo. Todėl ši konferencija – puiki galimybė susitikti, susipažinti su bendruomene, pasisemti įkvėpimo ir tęsti drauge pradėtus prasmingus darbus.

 

Konferencijos data: 2024 m. vasario 22–23 d.
Dalyviai: lauksime 400 svečių – 1–12 klasių mokytojų, mokyklų vadovų ir savivaldybių atstovų
Vieta: BLC verslo centras, K. Donelaičio g. 62, Kaunas

 

„EFEKT“ – tai naujausių švietimo srities žinių ir ekonomikos, antreprenersytės, ugdymo karjerai ir finansinio raštingumo tendencijų forumas. Renginyje pranešimai įkvėps ir paskatins kurti motyvuojančią, kūrybiškumą skatinančią mokymosi aplinką.

 

Dabartinių įvykių kontekste kaip niekad svarbūs bendruomeniniai ryšiai – tik veikdami drauge galime pasiekti daugiau. Susitikime, išgirskime profesionalų įžvalgas, pasidalinkime savo patirtimi ir neškime pozityvų pokytį į mokyklas! Per konferenciją taip pat rengsime LJA mokytojų šventinę vakaro programą, kuri bus skirta aktyviam bendravimui ir pažinčių mezgimui.

Daugiau informacijos apie šį renginį ir registraciją rasite renginiui sukurtame puslapyje.