February

2024.02.22 - 2024.02.23

Mokytojų konferencija „EFEKT“ 2024

Mokytojų konferencija „EFEKT“ sugrįžta! Naujoje vietoje ir nauju laiku!

„Lietuvos Junior Achievement“ komanda kviečia 2024 m. vasario 22–23 dienomis dalyvauti tradicinėje mokytojų konferencijoje „EFEKT“! Jūsų laukia praturtinantys pranešimai, patirtys ir įkvepiančios naujos pažintys.

„Lietuvos Junior Achievement“ veiklų bei programų skaičius kartu su šiose veiklose dalyvaujančių mokytojų skaičiumi per praėjusius dvejus metus sparčiai augo. Todėl ši konferencija – puiki galimybė susitikti, susipažinti su bendruomene, pasisemti įkvėpimo ir drauge tęsti pradėtus prasmingus darbus.

Konferencijos data: 2024 m. vasario 22–23 d.

DĖMESIO! Šiuo metu yra likusi galimybė užsiregistruoti tik į pirmąją konferencijos dieną – vasario 22 d. 

Dalyviai: lauksime 400 svečių – 1–12 klasių mokytojų, mokyklų vadovų ir savivaldybių atstovų

Vieta: BLC verslo centras, K. Donelaičio g. 62, Kaunas

Kaina:
Speciali kaina LJA tinklo mokytojams – 30 EUR
Ne LJA tinklo mokytojams – 50 EUR

Apie konferenciją
„EFEKT“ – tai naujausių švietimo srities žinių ir ekonomikos, antreprenersytės, ugdymo karjerai ir finansinio raštingumo tendencijų forumas. Renginyje pranešimai įkvėps ir paskatins kurti motyvuojančią, kūrybiškumą skatinančią mokymosi aplinką.

Dabartinių įvykių kontekste kaip niekad svarbūs bendruomeniniai ryšiai – tik veikdami drauge galime pasiekti daugiau. Susitikime, išgirskime profesionalų įžvalgas, pasidalinkime savo patirtimi ir neškime pozityvų pokytį į mokyklas! Per konferenciją taip pat rengsime LJA mokytojų šventinę vakaro programą, kuri bus skirta aktyviam bendravimui ir pažinčių mezgimui.

Registracija

 

Maloniai prašome registruotis iki vasario 8 d. per šią žemiau pateiktą nuorodą.
Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame paskubėti.

 

Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos pažymėjimai. Renginys akredituotas, už dalyvavimą konferencijoje galima sumokėti iš mokytojų kvalifikacijai skirtų lėšų.

 

     REGISTRACIJA