Skaitmeninio verslumo ugdymas plečiasi: prie programos jungiasi 73 mokyklos 2026.05.28 0 Praėjusiais metais „Kalėdinėje eXpo“ scenoje savo idėjas pristatė „Skaitmeninio verslumo“ programos dalyviai. Šiemet, tęsdami partnerystę su organizacija „Vedliai“, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Inovacijų agentūra, turime galimybę prie programos pakviesti prisijungti 73 mokyklas ir suteikti jų mokiniams progą praktiškai išbandyti skaitmeninio verslo kūrimą. Programa skirta 5–8 klasių mokinių praktiniam verslumo ugdymui. Jos metu stiprinamos antreprenerystės, ekonomikos bei skaitmeninio raštingumo kompetencijos, o taip pat skatinamas ekonomikos ir verslumo bei informacinių technologijų mokytojų bendradarbiavimas, dalijimasis patirtimi ir mokymasis vieniems iš kitų. Dalyvaudami programoje mokiniai ne tik susipažįsta su šiuolaikinio skaitmeninio verslo principais, bet ir praktiškai kuria skaitmenines mokomąsias mokinių bendroves. Jie mokosi naudotis įvairiais skaitmeniniais įrankiais, ugdo kūrybiškumą, kritinį mąstymą, komandinio darbo gebėjimus bei pasitikėjimą savo jėgomis. Praktinė patirtis padeda geriau suprasti, kaip gimsta ir vystomi šiuolaikiniai skaitmeniniai produktai. Kviečiame naujus mokslo metus pradėti drąsiai, kūrybiškai ir antrepreneriškai – atrandant skaitmeninio verslo galimybes kartu su programa „Skaitmeninis verslumas“. Skelbiame dalyvaujančių mokyklų sąrašą