„Lietuvos Junior Achievement“ džiaugiasi nauju strateginiu investuotoju – globalia kompanija „Moody‘s“, teikiančia kreditų reitingavimo, tyrimų, statistikos paslaugas finansų rinkoms. „Moody‘s“ trejus metus rems „Lietuvos Junior Achievement“ iniciatyvas, kurios sutampa su tarptautinio investuotojo tikslu – padėti moksleiviams įgyti finansinių, ekonominių, verslumo įgūdžių. Įmonė suteiks finansavimą ir savo darbuotojų savanorišką pagalbą programai „Titan‘as“, bei jos finaliniam renginiui – „Verslo čempionatas“.

„Junior Achievement“ sukurtoje kompiuterinio modeliavimo programoje „Titan‘as“ moksleiviai imituoja vadovavimą bendrovei ir priima sprendimus dėl produkto kainos, rinkodarai ir reklamai skiriamų lėšų, kapitalo investicijų, reikalingų tyrimų ir plėtros. Dalis „Moody‘s“ darbuotojų teisėjaus „Verslo čempionate“ – programos „Titan‘as“ finaliniame renginyje.

„Kartu su šia įmone stiprinsime mokinių ekonomikos ir vadybos žinias, verslumo gebėjimus. Padėsime pažinti sprendimų priėmimo, komandinio darbo svarbą bei plėtosime verslo ir švietimo bendradarbiavimą,“

– sakė „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė.

„Moody‘s“ viešųjų ryšių vice-prezidentė Julie Pinsonneault teigė, jog tarptautinės įmonės socialinės atsakomybės veikla turi tris kryptis ir viena iš jų – padėti jauniems žmonėms atskleisti savo potencialą. Ši įmonė padeda 15-24-erių metų jaunuoliams pasiruošti sėkmingai karjerai finansų, ekonomikos ar technologijų srityse.

Be finansinės paramos minėtai kompiuterinio modeliavimo programai, „Moody‘s“ per trejus metus įsipareigoja kartu prisidėti formuojant verslo pavyzdžius moksleivių ugdymo procesui, vesti virtualius seminarus, tapti renginių žiuri komisijų nariais bei priimti moksleivius į savo bendrovę supažinimui su skirtingomis profesijomis.

Taip pat „Moody‘s“ vadovas Lietuvoje Mariano Andrade Gonzalez tampa vienu iš „Lietuvos Junior Achievement“ valdybos narių.

„Negaliu atsidžiaugti, kad „Moody‘s“ bendradarbiauja su „Junior Achievement“ organizacija, su kuria dalinamės bendra ambicija padėti moksleiviams atskleisti ir išnaudoti savo potencialą. Nekantrauju pradėti realius darbus kartu su darbuotojais, kurie padės moksleiviams priartėti prie savo svajonių karjeros“ ,

– sakė M.A. Gonzalez.