Projekto „#EmpoweringGirls“ interviu cikle kviečiame Jus susipažinti su technologijų ir kitose verslo srityse pasižymėjusiomis moterimis.

 

Kviečiame pasiklausyti pokalbio su Kristina Mataityte, IT verslo analitike bei „BeeCycle“ bendraįkūrėja. Teisė, kaip profesinis kelias, Kristiną domino nuo pat paauglystės. Moteris džiaugiasi savo pasirinkimu studijuoti teisę universitete. Visgi, smalsumas ir noras nuolat tobulėti, Kristiną nuvedė į technologijų sritį, kuri dabar yra pašnekovės kasdienybė. Be to, Kristina vysto startuolį, kurio tikslas – sukurti unikalias interjero dizaino detales bei baldus, panaudojant senus daiktus. Ar vien smalsumo nuolatiniam tobulėjimui pakanka? Kaip Kristina spėja ne tik dirbti,  bet ir vystyti startuolio veiklą bei mokytis tuo pačiu metu?

 

„#EmpoweringGirls“ projektas siekia įgalinti jaunuolius siekti sėkmės savo karjeroje, supažindinti su technologijų, antreprenerystės pasauliu ir paskatinti praktiškai išbandyti savo mokomosios įmonės kūrimą dar mokykloje. Interviu ciklo metu kviesime susipažinti su sėkmingą karjerą įgyvendinusiomis profesionalėmis.

 

Projekto partneriai „Women Go Tech“ ir „Coca Cola Foundation“, projekto draugė – Asociacija „Lyderė“