JA Titan programa supažindina 9 -12 klasių moksleivius su kritiniais ekonominiais ir vadybos sprendimais per interaktyvią simuliaciją, septynių privalomų etapų metu. Šia programa naudotis padeda sertifikuoti ekonomikos mokytojai.

„JA Titan“ suvienys jūsų klasę ir suteiks galimybę įgyti komandinio darbo, kritinio mąstymo ir strategijos kūrimo kompetencijas. Taip pat suteiks galimybę moksleiviams konkuruoti su kitais jaunais žmonėmis iš viso pasaulio.

Daugiau apie JA Titan etapus:

Kiek ir už kiek?

Moksleiviai mokosi ir tiria, kaip kaina ir produkcijos gamyba gali paveikti jų kuriamą verslą.

Kiek ir už kiek? Simuliacija.

Moksleiviai išmoksta priimti sprendimus dėl kainos ir gamybos lygio, naudodamiesi JA Titan kompiuterinio modeliavimo programa.

Verslo planas.

Moksleiviai kuria savo verslo tyrimų ir plėtros planą. Jie taip pat tiria rinkodaros poveikį pardavimams ir tobulina rinkodaros strategijas.

Verslo planas. Simuliacija.

Moksleiviai išmoksta priimti sprendimus apie tyrimų, plėtros ir rinkodaros strategijas, naudodamiesi JA Titan programa.

Investavimas.

Moksleiviai išmoksta metodų, kaip priimti sprendimus dėl kapitalo investavimo, skatinti naujo verslo augimą per kapitalo investicijas ir kodėl verslas priima labdaringų programų rėmimo sprendimus.

Investavimas. Simuliacija.

Moksleiviai priima sprendimus dėl kapitalinio investavimo naudodamiesi kompiuterine JA Titan simuliacija. Moksleiviai taip pat priima sprendimus, susijusius su labdaringos veiklos rėmimu.

JA Titan industrijos konkursas.

Naudodamiesi žiniomis, įgytomis praėjusių sesijų metu, moksleivių sukurtos įmonės varžosi tarpusavyje, kad sužinotų, kuris iš jų bus paskelbtas geriausia ir versliausia JA Titan industrija!

Modestas Raudonis – JA Titan programos mentorius.
Kilus klausimams kreiptis: [email protected]