Finansinio raštingumo savaitė jau prasidėjo! Balandžio 15-19 dienomis  „Lietuvos Junior Achievement“ inicijuoja finansinio raštingumo savaitę 0-8 klasių moksleiviams. Kviečiame mokytojus paįvairinti vedamas pamokas finansinio raštingumo užduotimis, o mokinius – „patreniruoti“ savo finansinius įgūdžius!

 

Skelbiame:

  • edukacinį lipdukų kūrimo konkursą „Finansų superherojus (-ė)“ 0-1 kl. mokiniams!

  • finansinio raštingumo olimpiadą „Jaunieji finansininkai“ 2-4 ir 5-8 kl. mokiniams!

 

Konkursas „Finansų superherojus (-ė)“. Ar dar pamenate praėjusių metų Švarutį? Herojų, kovojantį su korupcija ir savo viena, bet labai akyla akimi stebintį visus finansų šešėlio užkaborius? Šiemet kviečiame sukurti dar vieną superherojų Švaručiui į draugiją tokį, kuris kasdieną skatintų rūpintis savo finansais ir atsakingai elgtis su pinigais tiek parduotuvėje, tiek elektroninėje erdvėje. 

 

Kviečiame mokinius išlaisvinti savo vaizduotę ir sukurti superherojų, kuris yra finansiškai atsakingas, supranta, kaip veikia pinigų pasaulis ir jau dabar siekia finansinės nepriklausomybės! 

 

Konkurso taisyklės:

  • Konkursas yra atviras visiems 0-1 kl. Lietuvos moksleiviams.

  • Dalyvauti kviečiama visa klasė, tačiau kiekvienas vaikas lipduką turi kurti individualiai.

  • Piešinius pieškite ant A4 formato lapo ir vėliau padarykite vidinę kūrybiškiausio lipduko atranką klasėje balsuodami. Nupieškite super herojaus portretą, sukurkite jam vardą, pažymėkite jo supergalią.

  • Klasės kūrybiškiausiu išrinktą lipduką nufotografuokite telefonu – pasistenkite, kad nuotraukos būtų geros kokybės, o piešinėliai ryškiai matomi.

  • Laimėjimo atveju su kūrybiškiausio darbo autoriaus mokytoju/-a susisieksime asmeniškai. Darbai bus vertinami pagal kūrybiškumą ir temos atitikimą.

1-3 vietų laimėtojams bus įteikti išmintingosios pelėdos bankai – taupyklės bei autoriaus Tomo Dirgėlos knygos „Lukas Šiaudelis laimi milijoną.“ Kūrybiškiausias piešinys taip pat bus paverstas elektroniniu ženkleliu, naudojamas „Lietuvos Junior Achievement“ veiklose. 

Mokinių darbus įkelkite per šią  FORMĄ iki balandžio 21 dienos. 

 

2-4 klasių moksleiviams 

Finansinio raštingumo viktorina „Jaunieji finansininkai“

 

Visus 2-4 kl. mokinius kviečiame dalyvauti finansinio raštingumo viktorinoje „Jaunieji finansininkai“ ir pasitikrinti savo žinias!

Per šią viktoriną reikės naudotis išmaniaisiais telefonais! Junkitės prie platormos 

Finansinio raštingumo savaitės metu organizuojame viktorinas 2-4 klasių ir 5-8 klasių moksleiviams „Jaunasis finansininkas“.

Prie jų prisijungti ir spręsti užduotis galėsite bet kuriuo metu balandžio 15-19 dienomis.

Junkitės prie platformos
https://jauniejifinansininkai.lt/

(Pasiekus didelį žaidžiančiųjų skaičių, platforma gali sulėtėti, tokiu atveju rekomenduojame palaukti ir jungtis vėliau).

Platformoje kiekvienas vaikas susikuria savo paskyrą ir klausimus gali atsakinėti taip pat ir pertraukų metu ar vakare.

Elektroniniai pinigai, kreditas, palūkanos, biudžeto planavimas tik kelios viktorinos temos. Įsivertinkite, kuriuos dalykus jau išmanote kaip savo 5 pirštus, o kur dar reikia savo žinias pagilinti. 

 

Finansinio raštingumo savaitės organizatoriai – „Lietuvos Junior Achievement“

Visus su finansinio raštingumo savaitės renginiais susijusius klausimus kviečiame užduoti el.paštu indre@lja.lt