Projekto „#EmpoweringGirls“ interviu cikle kviečiame Jus susipažinti su technologijų ir kitose verslo srityse pasižymėjusiomis moterimis.

 

Šiandien susipažinkite su Žydrūne Vitaite, pardavimų vadove „Eldes” ir iniciatyvos ,,Women Go Tech” bendraįkūrėja. Su tech sritimi savęs niekada nesiejusi moteris supranta – žengti pirmą žingsnį sunku, bet jį padarius kelionė pasidaro lengvesnė. Jos kelionė prasidėjo nuo profesionalo, kuris patikėjo jos galimybėmis. Norėdama įkvėpti ir kitus, Žydrūnė su bendraminčiais įkūrė iniciatyvą ,,Women Go Tech“, kuria norėjo suburti profesionalų būrį, gebantį įkvėpti moteris ir nukreipti jas tinkama profesine linkme.

 

Kaip susikūrė iniciatyva? Ką Žydrūnė mato, dirbdama tech srityje? Ko reikia jaunam žmogui, norinčiam tapti tech bendruomenės nariu?

 

Kviečiame klausytis! „#EmpoweringGirls“ projektas siekia įgalinti jaunuolius siekti sėkmės savo karjeroje, supažindinti su technologijų, antreprenerystės pasauliu ir paskatinti praktiškai išbandyti savo mokomosios įmonės kūrimą dar mokykloje. Interviu ciklo metu kviesime susipažinti su sėkmingą karjerą įgyvendinusiomis profesionalėmis.

 

Projekto partneriai „Women Go Tech“ ir „Coca Cola Foundation“, projekto draugė – Asociacija „Lyderė“