Alytaus miesto teatre balandžio 22 dieną daugiau nei 30 moksleivių komandų dalyvavo Dzūkijos regioninėje „eXpo“. Pirmąją vietą laimėjo ir bilietą į nacionalinę mugę Vilniuje bendrovė „Ekoshelf“. 

 

„Linkiu bent vienam iš šioje salėje esančių tapti trečiuoju Lietuvoje vienaragiu“, – moksleiviams sakė eXpo apsilankęs Alytaus meras Nerijus Cesiulis.

 

„Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė sako, kad Dzūkijos regioninė eXpo pasižymi inovatyvumu ir kūrybiškomis idėjomis: „Džiugu matyti būtį komandų, kurios į problemas sugeba pažvelgti kūrybiškai ir sukurti įdomių produktų. Ačiū mokytojams, kurie paruošia komandas“. A.Rusteikienė taip pat dėkojo ir regioninės mugės organizatoriams, sakydama, jog antreprenerystė regionuose stipriai auga dėl iniciatyvių žmonių pastangų.

 

Dzūkijos regioninėje mugėje įvyko „Velvet“ koncertas, režisierės ir aktorės, Auksinio scenos kryžiaus laimėtojos, Alytaus kultūros premijos laureatės Andros Kavaliauskaitės paskaita. Kviečiame susipažinti su nuotykiai eXpo „Alytaus gido“ filmuke.