Balandžio 2-3 dienomis Vilniuje organizuojame finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo mokymus pradinių klasių mokytojams. Džiaugiamės, kad „Lietuvos Junior Achievement“ rėmėjų dėka, galime finansuoti 345 eurų mokymų kainą valstybinių ugdymo įstaigų mokytojams ir pasiūlyti galimybę jiems pasirengti dirbti su programomis nemokamai.

 

Mokymų metu mokytojas pasirengia dirbti su programomis „Aš pats“ (0-1 kl.), „Mano bendruomenė“ (2-3 k.) ir „Daugiau nei pinigai“ (4 kl.). Taip pat gauna visų trijų programų metodinę medžiagą 30-ies vaikų klasei, prieigą prie mokymosi platformos www.jamp.lt, kurioje patalpintas visas mokymo turinys skaitmeniniu formatu, gauna akredituotos programos baigimo pažymėjimą bei yra pasirengęs įgyvendinti atnaujintas bendrojo ugdymo programas.

 

Siekdami sisteminio pokyčio, prioritetą teiksime toms ugdymo įstaigoms, kurios su finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo programomis nori apmokyti dirbti bent kelis savo pradinių klasių mokytojus ir numato integruoti finansinio raštingumo ugdymo programas į ugdymo procesą.

 

Kadangi mokymai yra finansuojami „Lietuvos Junior Achievement“ partnerių, prašome mokytojų aplikuojant į šiuos mokymus, pasidalinti planu, kaip įgyvendins mokymų metu įsisavintą medžiagą. 

 

Nuorodą registracijai rasite ČIA.