Rasa Bagdonienė

„Kritinis mąstymas, gebėjimas atrasti ir suvokti sąsajas tarp įvairiausių reiškinių turėtų tapti siekiamybe ugdymo procese“

Rasa Bagdonienė

Komunikacijos ekspertė, skaitmeninės rinkodaros agentūros partnerė, LJA valdybos narė

Share on

Bagdonienė bg-3

Patirtis, įgyta tarptautinėse kompanijose, vadovaujant korporatyvinės komunikacijos padaliniams Baltijos šalyse ir Vidurio Europoje, taip pat ilgametis darbas su NVO sektoriumi turi didelės vertės, kuriant ir įgyvendinant organizacijos komunikacijos strategijas. R. Bagdonienė buvo ne vieno pradedančio LJA komunikacijos specialisto mentorė, verslo profesionalė, padėjusi formuoti ir auginti LJA įvaizdį. 

„Viena pagrindinių XXI a. kompetencijų – gebėjimas valdyti ir laviruoti informacijos sraute. Kritinis mąstymas, gebėjimas atrasti ir suvokti sąsajas tarp įvairiausių reiškinių turėtų tapti siekiamybe tiek ugdymo procese, tiek vertinant progresą. Praktinis patyrimas, pavyzdžiui, kuriant moksleivišką startuolį, jaunuoliams yra neįkainojamos vertės, nes darniai sujungia tai, apie ką pamokose galima tik pasvajoti: matematiką ir viešąjį kalbėjimą, gamtos mokslus ir užsienio kalbų mokėjimą. Didžiausią poveikį kuria ugdytojai, gebantys jaunuolius išgelbėti nuo statistinio vidurkio spąstų, t.y. neštampuojantys patogių vidutinybių.