Užsiaugink verslumo raumenis!
„TITAN“ verslo čempionatas

„TITAN“ verslumo čempionatas – tavo šansas susipažinti su esminiais ekonomikos ir vadybos sprendimais ir išbandyti save, valdant verslą interaktyvios simuliacijos pagalba.

 

 

Trukmė

3 mėnesiai

Kiekviena klasė, naudodamasi virtualioje erdvėje esančia programa, sukuria savo verslą ir sprendžia, kiek nori į jį investuoti, kokias produkto ar paslaugos kainas apsimoka nustatyti, kokie marketingo veiksmai duos naudos didinant įmonės pelną, kur link verslas vystysis toliau. Kiekvieno priimto sprendimo atoveiksmis skatina mokytis ir tobulėti tolimesniuose žingsniuose.

 

Programa, kurios metu varžomasi su kitomis komandomis, apjungia ir suvienija klasę, leidžia patirti komandinio darbo pranašumus, išbandyti save sudėtingų, nepatogių sprendimų priėmime.

 

Programa yra vykdoma septyniais etapais, o ją pabaigęs tu:

  • Gebėsi išsigryninti asmeninius tikslus, verslo etiką ir veikimo modelį, pasitelkdamas sprendimų priėmimo iš lyderio perspektyvos įgūdžius;
  • Virtualios simuliacijos metu įgytas žinias taikysi realiame gyvenime, suprasdamas, kaip pagrindiniai verslo sprendimai nulemia jo sėkmę.

„XXI amžiaus darbo rinkoje ypač svarbūs bendrieji gebėjimai analizuoti, kompleksinis bei  inovatyvus mastymas. Visa tai mokiniai dar mokyklos suole įgyja per patyriminį ugdyma, verslo simuliacijas. Jie daro pirmąsias klaidas, kurios sukuria pamatą tolimesniam augimui. Lydimi mokytojų, savo pagrindinių mentorių, jie kuria verslo sprendimus tiek virtualioje aplinkoje, tiek siūlo socialinius sprendimus savo artimiausiai bendruomenei“

Andželika Rusteikienė

CEO, LJA LIETUVA

    Parašyk mums!