June

2023.06.15 - 2023.06.15

Mokytojų konferencija DAUGIAU NEI PINIGAI

Kviečiame 2023 m. birželio 15 dieną dalyvauti praktinėje-metodinėje konferencijoje, skirtoje pradinių klasių mokytojams – DAUGIAU NEI PINIGAI

 

Data: birželio 15 d. (ketvirtadienis)

Trukmė: 10:00-17:00 val.

Vieta: Vilnius Tech Park | Antakalnio g. 17, Vilnius

Dalyviai: per 150 LJA tinklo pradinių klasių mokytojų

 

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

 

Apie Konferenciją

Tai vienos dienos konferencija, kuria siekiama užtikrinti nuolatinį pradinių klasių mokytojų žinių bei metodinių gebėjimų  atnaujinimą aktyvaus pilietiškumo, mokesčių mokėjimo ir finansinio raštingumo temomis. Detali programa jau greitai.

Kodėl verta dalyvauti?

Mūsų užduotis – nuo ankstyvo amžiaus ugdyti atsakingą ir pilietišką žmogų, tokiu būdu padedant pagrindus formuoti vertybinėms nuostatoms dėl atsakingo mokesčių mokėjimo, valstybės gerovės kūrimo, aktyvaus savo pilietinių pareigų įgyvendinimo, pilietinių sprendimų priėmimo.

Konferencijos metu patirsime, diskutuosime, dalinsimės gerosiomis praktikomis ir aiškinsimės kodėl verta investuoti į pilietinio ugdymo kokybės gerinimą bei kaip dar ankstyvame amžiuje galime mokyti vaikus atsakingo finansų valdymo, pilietiškumo ir verslumo. 

Konferencijos pranešimų temos: 

  • Finansinis raštingumas
  • Mokesčių mokėjimas
  • Pilietiškumas ir socialinė atsakomybė
  • Verslumo ugdymas

Po konferencijos visi mokytojai gaus kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.

REGISTRACIJA

Vietų skaičius ribotas, tad ilgai nedelskite ir užtvirtinkite savo registraciją. Jeigu turite klausimų susisiekite su Ugne – ugne@lja.lt


    Sutinku su LJA privatumo politika