#AcceleratorX jaunųjų bendrovių akcijų birža

#JuniorAchievement istorijoje to dar nebuvo. Lapkričio 23 dieną simboliniu varpo dūžiu atidarome pirmąją #AcceleratorX jaunųjų bendrovių akcijų prekybos sesiją #JuniorAchievementLT biržoje! Net kelių dešimčių Lietuvos moksleivių kuriamų verslų akcijomis pirmą kartą viešai prekiausime visą savaitę – iki lapkričio 27-osios vidurnakčio!

Praeitais mokslo metais net 280 mokyklose moksleivių įsteigtų jaunųjų bendrovių išplatino beveik 11 tūkst. akcijų. Bendra jų vertė siekė daugiau nei 27 tūkst. eurų! Šiais metais moksleiviškam verslui ypač reikia jūsų palaikymo. Dėl neįprastos COVID-19 situacijos, jaunosios bendrovės prarado prieigą prie dalies savo investuotojų – mokyklos bendruomenės narių. Todėl pritraukti kapitalo jaunosios bendrovės pasiūlydamos akcijų viešai ir nusprendė. Moksleivių verslai akcijas išleidžia, kad pritrauktų lėšų augimui ir plėtrai, produktų ir paslaugų vystymui.

Investuoti į verslią Lietuvos ateitį ir tapti investuotoju galės kiekvienas – vienos jaunosios bendrovės akcijos vertė 2,50 Eur. Įsigiję jaunosios bendrovės akcijų tapsite išoriniu jos akcininku ir įgysite teisę į jaunosios bendrovės nuosavybės dalį. Nors, kaip išorinis akcininkas, sprendimų galios neturėsite, nes netapsite akcininkų valdybos nariu, iš arti galėsite stebėti, kaip moksleiviai vysto savo verslus!

Prekybos sesijos atidarymo ceremonijos ir jaunųjų bendrovių verslo idėjų pristatymo tiesioginę transliaciją stebėkite lapkričio 23 dieną mūsų Feisbuko puslapyje https://bit.ly/LJAFeisbukas! Laiką patikslinsime.

Listinguojamų jaunųjų bendrovių sąrašą jau netrukus paskelbsime ir nuolat pildysime Lietuvos Junior Achievement internetinėje svetainėje https://lja.lt/!

SVARBU. Lapkričio 23–27 dienomis vyksianti jaunimo verslumo programos #AcceleratorX jaunųjų bendrovių akcijų birža organizuojama edukaciniais tikslais, jos metu parduodamos jaunųjų bendrovių akcijos yra realių pasaulio praktikų modeliavimas – simuliacija. #AcceleratorX – tai ekonominio raštingumo ir jaunimo verslumo ugdymo organizacijos Lietuvos Junior Achievement programa, dar mokykloje moksleiviams suteikianti realią verslo kūrimo patirtį.

INFORMACIJA MOKSLEIVIAMS / JAUNOSIOMS BENDROVĖMS:

#AcceleratorX jaunųjų bendrovių akcijų biržoje dalyvauti gali Lietuvos Junior Achievement programoje #AcceleratorX jaunąsias bendroves įsteigę 9–12 klasių moksleiviai

  • norint dalyvauti, būtina užsiregistruoti. Tai padaryti galite iki lapkričio 20 d. (imtinai). Nuoroda https://bit.ly/BiržosRegistracija
  • prieš registruodamiesi dalyvauti #AcceleratorX akcijų biržoje, turite būti įsteigę jaunąją bendrovę. Jeigu to dar nepadarėte, prašymą steigti jaunąją bendrovę turite pateikti Lietuvos Junior Achievement. Nuoroda https://bit.ly/JBregistracija. Pateikę prašymą, turite sulaukti patvirtinimo, kad galite pradėti jaunosios bendrovės veiklą
  • įsteigti jaunąją bendrovę galėsite tik susipažinę su savo mokyklos ekonomikos ir verslumo mokytoju. Lietuvos Junior Achievement mokyklų tinklo sąrašą rasite http://bit.ly/LJAmokyklos. Jeigu savo mokykloje ekonomikos ir verslumo mokytojo nerandate, parašykite mums į Feisbuką!
  • papildomą informaciją apie renginį gausite užsiregistravę, el. paštu, kurį nurodėte registracijoje

Antreprenerystės istorijas sek mūsų socialiniuose tinkluose:

Feisbuke https://bit.ly/LJAFeisbukas

Instagrame @jauniejiantrepreneriai

LinkedIn https://bit.ly/LJALinkedIn

Daugiau apie Lietuvos Junior Achievement https://lja.lt

Plačiau apie #AcceleratorX http://bit.ly/ApieAccX

 

Renginio naujienas sekite: https://fb.me/e/1YQKJsPyL 

Start Time

00:00

Monday, November 23, 2020

Finish Time

00:00

Friday, November 27, 2020

Address

Online

Event Participants

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *