JA TITAN verslumo čempionatas

JA TITAN verslumo čempionatas

2021

Mokyklos laikas yra nuobodybė tik tam, kuris jį tokiu paverčia. Jis gali būti pašėlęs ir dinamiškas, jei tik spėji paimti startą. Suskubk įjungti aukštesnę pavarą, nes didžiausias Lietuvoje moksleivių verslumo čempionatas JA TITAN grįžta! Jei dalyvavai anksčiau, tai susidursi su dar didesniais iššūkiais, jei pirmą kartą – pačiu laiku jungiesi!

JA TITAN – tai didžiausias 9-12 klasių moksleiviams skirtas verslumo čempionatas Lietuvoje, kurio įgyvendinimą remia Lietuvos Junior Achievement strateginis investuotojas Moody’s Lietuvoje. 

JA TITAN verslumo čempionatą sudarys trys etapai: moksleiviams puikiai pažįstama TITAN verslo simuliacija, socialinio verslo iššūkis bei finalas, į kurį pateks 16 geriausiai simuliacijoje ir socialinio verslo iššūkyje pasirodžiusių komandų. Į finalinį etapą patekusios komandos turės progą varžytis dėl investicinio fondo bei kitų prizų.

Griebk draugus ir pasiruošk įdomiausiai šių metų ekonomikos pamokai! JA TITAN verslumo čempionatas padės tau pasijusti tikru verslininku! Čia išmoksi priimti įvairius su verslo procesais susijusius sprendimus, sužinosi kaip susidaryti verslo planą bei, jei labai pasistengsi, turėsi galimybę pitch‘inti savo idėją kaip tikras startup‘eris!

JA TITAN verslumo čempionato 2021 dalyviai:

  • Čempionate dalyvauti gali 9-12 klasių moksleiviai;
  • Komandą gali sudaryti 2-3 nariai.

Čempionato struktūra:

JA TITAN simuliacija sudaro 50% vertinimo
Socialinio verslo iššūkį sudaro 50% vertinimo

I etapas – sausio 18 – vasario 5 d.
II etapas – vasario 8 – kovo 12 d.
III etapas – balandžio 15 d.
* Datos gali keistis

REGISTRACIJA Į ČEMPIONATĄ:
Registracijos nuorodą rasite čia
Registracija vyksta iki sausio 15 dienos 17 val.

1 ETAPAS
JA TITAN SIMULIACIJA

JA TITAN–internetinė edukacinė programa, supažindinsianti dalyvius su kasdieniais verslo lyderių priimamais sprendimais – produkto kainos bei gamybos lygio nustatymais, investicijomis į rinkodarą, plėtrą, tyrimus, labdarą ir kt. 

JA TITAN simuliacijos užduotis verta 50% kaupiamojo balo. 

Simuliacijos metu dalyviai turės priimti 2 sprendimus per savaitę, 6 sprendimus kiekviename etape.
Sprendimai bus priimami kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį iki 20 val.
Pirmadieniais, kartu su organizacija”Moody’s”, organizuosime webinar’us, kurių metu susipažinsite su šios savaites tema.

Simuliacijoje dalyvaujančios komandos darys įtaką viena kitos pozicijai rinkoje bei stengsis nukonkuruoti savo pogrupio varžovus.

JA TITAN simuliacijos sprendimus priimti turėsite sausio 18 – vasario 5 dienomis, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį.

2 ETAPAS
SOCIALINIO VERSLO IŠŠŪKIS +
JA TITAN SIMULIACIJA

Socialinio verslo iššūkis – sukurti socialinio verslo planą, kuris padėtų spręsti organizatorių išskirtą jaunimo socialinę problemą.
Socialinio verslo iššūkis vertas 50% kaupiamojo balo.
Iššūkis bei jo aprašas dalyviams bus pristatyti prasidėjus užduoties etapui.
Iššūkio metu moksleiviai turės sugalvoti idėją bei pagal pateiktas gaires paruošti sugalvoto verslo planą.

Socialinio verslo iššūkį atlikti turėsite vasario 8 – kovo 12 dienomis.
JA TITAN simuliacijos sprendimus turėsite priimti  vasario 22 – kovo 12 d. kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį.

3 ETAPAS
FINALAS

Sudėjus pirmųjų etapų kaupiamąjį balą 16 geriausių komandų bus pakviestos į JA TITAN finalą. Finalinio etapo metu dalyviai varžysis dėl investicinio fondo bei kitų vertingų prizų! Finalas vyks balandžio 15 dieną.
*Geriausios čempionato komandos išaiškinamos akivaizdinio finalo metu, nepriklausomai nuo ankstesnių čempionato turų rezultatų.

JA TITAN VERSLUMO ČEMPIONATAS 2019