NACIONALINĖ GALIMYBIŲ DIENA | ANTREPRENERYSTĖS FESTIVALIS

Privataus ir viešojo sektorių darbuotojams metame iššūkį – tapk verslus kuriančių moksleivių mentoriumi ir dovanų gauk verslo lyderių įžvalgas apie antreprenerystę!

„AcceleratorX“ – tai antreprenerystės ugdymo programa, suteikianti moksleiviams realią verslo patirtį dar mokyklos suole. Čia jie kuria jaunąsias bendroves ir iš tikrųjų patiria, ką reiškia kurti, vystyti, valdyti verslą, priimti reikšmingus sprendimus. Taip pat, įgyja žinių, praversiančių kuriant verslą ateityje: išsiugdo lyderio savybes ir bendradarbiavimo įgūdžius, kūrybiškumą, drąsą priimti nepatogius sprendimus. Mokykloje pirmąsias savo verslo idėjas vystančius moksleivius konsultuoja mentorius iš privataus arba viešojo sektoriaus, kuris dalinasi savo įžvalgomis ir patirtimi.

Programa užaugino ne vieną šiandienos verslo lyderį: pirmojo lietuviško „vienaragio“ „Vinted“ bendraįkūrėją ir vykdantįjį direktorių Mantą Mikucką, lietuviško startuolio „CG Trader“ bendraįkūrėją Dalią Lašaitę, inovatyvios internetinio mokymosi platformos „BitDegree“ bendraįkūrėją ir direktorių Danielių Stasiulį ir daug kitų!

Dovanų – verslo lyderių įžvalgos apie antreprenerystę!

Savo įžvalgomis apie antreprenerišką požiūrį, inovacijas, poveikio kūrimą bei verslo ir ne pelno siekiančių organizacijų partnerystę Nacionalinės galimybių dienos proga pasidalins Lietuvos ir užsienio verslo lyderiai, inovatoriai, nuomonių lyderiai ir ilgamečiai „Lietuvos Junior Achievement“ poveikio investuotojai.

Festivalio pranešėjų sąrašas nuolat pildomas!

Alberto Levy

 „Inovacijų evangelistas“, tarptautinis dėstytojas, technologijų ir rinkodaros konsultantas

Mariano Andrade Gonzalez

„Moody’s“ vadovas Lietuvoje

Vladas Lašas

Verslininkas, „UPS Lietuva“ įkūrėjas, „Lietuvos Junior Achievement“ Valdybos pirmininkas

Virginijus Sinkevičius

Europos komisijos narys, atsakingas už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę

KNYGA „ANTREPRENERIO POŽIŪRIS“

„Lietuvos Junior Achievement“ pristato knygą
„Antreprenerio požiūris“

 

Pasauliui ir Lietuvai reikalingi antrepreneriai. Jų reikėjo visuomet, tačiau dabar, kai grumiamės su pandemija ir jos padariniais, kai daugelis iš naujo mokomės gyventi radikaliai pasikeitusiomis sąlygomis, verslūs ir veiklūs žmonės visuomenei būtini kaip niekada anksčiau.  Ko reikia, kad jų rastųsi kuo daugiau? Ar antrepreneriais gimstama, o gal – tampama? Svarbiausia, kaip judėti nuo suvokimo, kad noriu ko nors imtis, iki sėkmingai veikiančio verslo? Atsakymai į šiuos ir daugelį kitų klausimų pateikiami verslininko, vieno iškiliausių pasaulyje antreprenerystės tyrėjų ir ugdytojų Larry C. Farrell knygoje „Antreprenerio požiūris“.

NAUJIENAS SUŽINOK PIRMAS! 📩

Palik mums savo el. paštą ir naujienas sužinok pirmas, o dieną prieš festivalį dar ir gauk priminimą!  

SUSITINKAM PASIKALBĖTI APIE GALIMYBES! 🤜🤛 

Antreprenerystės istorijas sek mūsų socialiniuose tinkluose:

„Lietuvos Junior Achievement“ – jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo organizacija. LJA programas finansuoja privatūs poveikio investuotojai ir fondai: mecenatas SEB bankas, strateginis poveikio investuotojas Moody‘s, strateginiai investuotojai UPS ir Narbutas bei kiti investuotojai.

Informaciniai partneriai: DELFI.lt ir „Verslo žinios“. Festivalio partneris: TAMO dienynas.