IŠ 64 AKCIJŲ ĮSIGYTA 64

Mokomoji bendrovė SomeNEW iš Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos siūlo audio vadovėlių svetainę ,,GAVA“, kurios tikslas yra sukurti naują, inovatyvų mokymosi metodą suteikiantį galimybę mokytis visur ir visada.

Svetainėje bus pateikiamas audio vadovėlių asortimentas skirtas 9-12 klasių mokiniams. Be to svetainėje rasite podcast‘us, kuriuose bus gilinamasi į temas su tų sričių specialistais (lektoriais, pedagogais). Tai padėtų mokiniams geriau pasiruošti atsiskaitomiesiems darbams ar egzaminams.

Kokias problemas spręstų ,,GAVA”? Visų pirma, mes atsižvelgėme į dabartinę padėtį pasaulyje ir pastebėjome, jog daugumai mokinių namuose skaitant vadovėlį sunku susitelkti, nepavyksta įsiminti informacijos. Dėl to, nukenčia įvertinimai ir mokiniai praranda motyvaciją mokytis. Mokomoji bendrovė SomeNEW yra užtikrinta, jog audio vadovėliai būtų alternatyvus sprendimas. Beje, svarbu paminėti, kad dalis žmonių turi girdimąją atmintį, jiems sunku priimti informaciją, kai nėra mokytojo, kuris gyvai klasėje aiškintų temą.

,,GAVA“ yra išskirtinė, nes mokymosi metodų, kuriuose naudojama girdimoji atmintis pasitaiko retai. Ši idėja yra sugalvota mokinių, kurie naudojasi savo aplinkoje pastebėtomis problemomis, bei remiasi bendraamžių nuomone, norais ir pastabomis.

,,GAVOS“ veikimas labai paprastas. Komanda įrašys vadovėlius ir juos paskelbs svetainėje, kurios naudojimas yra aiškus pedagogams ir patrauklus jaunimui. Taigi nieko nelaukite ir išdrįskite prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo. Patirkime šį nuotykį kartu!

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Esame aktyvūs, kūrybiški. Nuolat ieškome veiklų, kur galėtume save išreikšti, išmokti ką nors naujo, peržengti savo galimybių ribas. Šių metų vasarą po ilgo karantino taip norėjosi veiklos, tuomet dar pajuokavome, kad kursime savo verslą. Rugsėjį grįžus į mokyklą verslo ir vadybos mokytoja visai netikėtai pasiūlė sudalyvauti ,,Challenge the Challenge“ iššūkyje. Anksčiau apie šį renginį nebuvome girdėję, tad priimti sprendimą dalyvauti buvo nelengva. Apsisprendėme vedini to, kad mūsų komandą sudaro draugai, puikiai pažįstame ir papildome vienas kitą. Patikėjome, kad galime daug pasiekti.
Jau prieš dalyvaudami ,,Challenge the Challenge“ iššūkyje svarstėme, kokia gi bus mūsų verslo idėja, svarstėme kokios problemos aktualios jaunimui, mums patiems. Po intensyvaus, daug laiko ir pastangų pareikalavusio ,,Challenge the Challenge“ buvome maloniai nustebinti. Iš renginyje dalyvavusių 140 komandų patekome tarp 8 geriausių. Komisija vieningai teigė, pastebėjusi mūsų komandos vienybę ir perspektyvumą. Visa tai leido mums patikėti savo sėkme, įgauti pasitikėjimo ir drąsos registruoti savo įmonę.