IŠ 30 AKCIJŲ ĮSIGYTA 30

Jaunoji bendrovė “Širdis apsalo aromatu” iš Alytaus Putinų gimnazijos gamina ir siūlo higienai skirtus produktus – rankų darbo muiliukus, skystą muilą bei kietą šampūną, kuris ne tik apsaugos nuo įvairių bakterijų, bet ir padės laikytis higienos. Šis produktas išskirtinis tuo, kad jis bus pagamintas iš labai geros kokybės produktų, natūralūs. Veiklą vykdysim mokykloje bei už jos ribų.

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Pagalvojus apie šių dienų aktualijas, mums kilo geniali mintis – o kodėl gi nepagaminus muiliukų? Žmonės dabar yra priversti laikytis rankų higienos, jie negali išsiversti be muilo. Didžioji dalis muilų parduodamų parduotuvėse yra nenatūralūs, pilni dažiklių bei pigių sintetinių dažų. Mes siūlome tik ekologiškus rankų darbo, natūralius, eteriniais aliejais kvepiančius muiliukus, džiuginančius savo įdomiomis formomis.

Gerai, o kodėl kietieji šampūnai? Mes matome, kaip XXI amžiaus žmonėms yra aktuali ekologijos tema. Ne paslaptis jog pakuotės, į kurias pilamas vandeniu praskiestas šampūnas, neįmanoma perdirbti. Milijonai jų glūdi sąvartynuose, vandenynuose ir kenkia aplinkai. Bet yra išsigelbėjimas! Mes siūlome plataus asortimento rankų darbo kietuosius šampūnus, kurie ne tik, kad neterš aplinkos, bet ir sustiprins jūsų plaukus bei prisitaikys prie jūsų plaukų tipo.

Kodėl turėtumėte pirkti būtent pas mus? Paprastai įmonės, gaminančios kietuosius šampūnus užsikelia neregėto dydžio kainas, kurios gerokai lenkia neperdirbamose pakuotėse parduodamus šampūnus. Žmonės, atsižvelgdami į kainas, kaip bebūtų gaila dažniausiai pasirenka pigesnį variantą, nepagalvodami, kad taip prisideda prie taršos. Mūsų pagrindinis prioritetas yra tas, kad žmonės atsisakytų pirkti paprastai pigesnį šampūną buteliukuose, suteikdami jiems alternatyvą pirkti pigų, tačiau labai kokybišką kietąjį šampūną, kuris neterš aplinkos.