IŠ 146 AKCIJŲ ĮSIGYTA 146

Jaunoji bendrovė ,,Ping” iš Vilniaus Pilaitės gimnazijos siūlo paslaugą, suteikiančią vartotojui galimybę stebėti, automobilių parkavimo vietas, kurias fiksuos kameros, tad vartotojas sutaupys laiko ir turės galimybę iš anksto pasižiūrėti, kur galės statyti automobilį. Ši paslauga klientui padės greičiau rasti parkavimo vietą ir sutaupyti resursų.

Mes suteikiame galimybę pasinaudoti Lietuvos rinkoje iki šiol neegzistuojančia paslauga – laisvų parkavimo vietų monitoringu, kuris klientus pritrauktų ne tik savo paprastu programėlės veikimu, bet ir naudinga ir inovatyvia paslauga.

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Mes esame jaunųjų antreprenerių komanda, dalyvaujanti įvairiuose verslumo renginiuose ir siekianti išspręsti aktualias šių dienų problemas išsikeliant sau įvairius iššūkius. Kaip žmonės, gyvenantys automobilių perpildytame mieste pastebėjome, jog automobilių parkavimas tampa vis didesne problema, tai sunaudoja daug laiko ir išteklių. Pasitelkę savo žinias, nusprendėme sudalyvauti Junior Achievement programoje ir išsikelti sau iššūkį – rasti būdą išspręsti šią problemą.