IŠ 140 AKCIJŲ ĮSIGYTA 140

Jaunoji bendrovėPIEVA cosmetics“ iš Šiaulių universiteto gimnazijos kuria natūralią kosmetiką, kremus odai, plaukų kaukes, lūpų balzamus, muilus, bei kitas nuostabias kosmetikos priemones, kurios atlieka savo funkciją – drėkina, maitina, bei apsaugo. Taip pat, „Pieva cosmetics“, pagal galimybes priima ir individualius užsakymus.

Šiais laikais atsiranda vis daugiau žmonių norinčių puoselėti savo kūną, bei grožį natūraliomis priemonėmis, todėl jiems siūlome 100% natūralią kosmetiką, kurios tara gali būti perdirbama. „PIEVA cosmetics“ gaminami produktai yra išskirtiniai savo sudėtimi, nes į ją neįeina vanduo, tai taip pat reiškia, jog nėra ir konservantų. Į sudėtį įeina tik natūralūs, baziniai ir eteriniai aliejai, bei bičių vaškas.
Šios jaunosios bendrovės kosmetika gaminama atsakingai sukuriant ir apskaičiuojant receptą, kruopščiai atrenkant žaliavas, jas matuojant, maišant, bei šildant, o kai viskas paruošta – supilstoma į sterilizuotus indelius. Kai produktas paruoštas užklijuojamos etiketės ir saugiai supakuota kosmetika išsiunčiama į naujus namus, kuriuose džiugina savo kvapu, bei poveikiu.

Jaunoji bendrovė „PIEVA cosmetics“ nuo spalio 5 d. jau pardavė 23 savo gaminamus produktus! Dalis jų net nukeliavo į Vokietiją ir į Didžiąją Britaniją! Ir tai tik pradžia!

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Nuo mažens mėgau maišyti įvairias žoleles nors tada dar nieko apie jas nežinojau. Prieš porą metų intensyviau pradėjau domėtis organinės kosmetikos gamyba, aliejais, jų poveikiu odai. Prieš metus pradėjau gaminti natūralią kosmetiką pati ir atsiradus galimybei, spalio mėnesį, įkūriau jaunąją bendrovę “”PIEVA cosmetics””. Ši kosmetika taip pat yra žavinga tuo, jog dalis aliejų – fitolių yra pagaminti iš žolelių, kurias rinkau iš mūsų giminei priklausančio ekologiško miško. Jas užpylus tyru, nerafinuotu aliejumi ir kantriai laukiant po 28 dienų gaunama puiki, gydomųjų savybių prisotinta, aliejinė ištrauka – fitolis.
Dabar savarankiškai studijuoju aromaterapiją – tai mokslas apie kvapus jų poveikį mūsų jausmams, mintims ir kūnui. Artimoje ateityje planuoju sukurti dekoratyvinę kosmetika, ties tuo jau dirbu.
Šioje srityje visad bus noras tobulėti, atrasti ir įgyvendinti naujas idėjas…