IŠ 100 AKCIJŲ ĮSIGYTA 100

Jaunoji bendrovė „Lithuania‘s esports“ iš Kauno Kovo 11-osios gimnazijos organizuoja esporto turnyrus bei juos transliuoja virtualioje erdvėje. Bendrovė savo kelyje laužo stereotipus, užpildo esporto rinkos spragą Lietuvoje ir suteikia galimybę žmonėms realizuoti save šioje sferoje.

Lithuania‘s esports išsiskiria tuo, kad jiems visai nebaisus pasaulį apgobęs pandemijos vaiduoklis, kadangi turnyrai gali būti rengiami ir ONLINE būdu. Visai netrukus, planuojama paleisti online ,,Valorant“ turnyrą, kuris prilygs užsienio organizacijų renginių formatui. Taip pat bendrovė uoliai ruošiasi jų „verslo kūdikėlio“ – Lietuvos moksleivių esporto lygos pradžiai.

Be viso to, Lithuania‘s esports nesitenkina būti komforto zonoje ir nuolat stengiasi tobulinti bei diegti naujoves savo veikloje: sukurta bendrovės svetainė, nauja merch linija, video reklamose naudojamos pačios bendrovės kurtos animacijos. Bendrovė nesibaimina jokių kliūčių savo kelyje ir ateityje žada tik tobulėti!

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Būdami kompiuterinių žaidimų turnyrų vartotojais, pastebėjome problema, jog Lietuvoje trūksta tokio pobūdžio renginių, tad nutarėme susiburti į komandą ir atnešti Lietuvai esporto kultūrą.