IŠ 45 AKCIJŲ ĮSIGYTA 45

Jaunoji bendrovė “Karkyra” iš Alytaus Jotvingių gimnazijos gamina aksesuarą “scrunchie pocket”. Pagrindinis pirkėjas – merginos.

Komanda pastebėjo ir susidūrė su problema, jog moteriški rūbai tokie kaip: džinsai, sijonai, suknelės turi labai mažas arba išvis neturi kišenių, tad šiame aksesuare bus galima įsidėti smulkius daiktus, kad jų nereikėtų nešiotis rankoje. Ši gumytė turės didelį spalvų ir dydžių pasirinkimą. Jų produktai ypatingi tuo, jog dalis produktų bus gaminama pagal žmonių individualius užsakymus. Veikla bus vykdoma per internetinius profilius kaip: instagram ir facebook, arba pardavinėjama renginiuose, mugėse.

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Komandos susikūrimas, buvo staigus, bei netikėtas sprendimas. Niekada negalvojome jog gausime tokią galimybę, pradėti kurti savo verslą. Taigi paskutinės sekundės sprendimu nutarėme, jog mes esame pasiruošusios pradėti kurti savo ateitį / pradėti eiti pirmuosius žingsnius, nes nežinojome kur tai mus gali nuvesti. Idėjos sukūrimui turėjome septynias minutes, tad tai buvo greitas ir kaip mums atrodė labai paprastas produktas. Tačiau ko nesitikėjome, kad su šia gumyte “Lietuvos Junior Achievment” pitche užimsime trečiąją vietą ir pradėsime iš to kurti savo jaunosios bendrovės verslą.