IŠ 45 AKCIJŲ ĮSIGYTA 45

Jaunoji bendrovė ,,JEDIG” iš Klaipėdos technologijų mokymo centro siūlo produktus kuriuos galėsite panaudoti daugelį kartų, t.y daugkartinės kaukės, maišeliai ir kojų apsauga. Kaukės ir medžiaginiai maišeliai padeda spręsti globalinę problemą – didelį užterštumą vienkartinėmis kaukėmis ir plastikiniais maišeliais. Kojų apsauga padeda subjurus orams vairuotojams į automobilį įlipti neišsitepus purvu.
Daugkartinės kaukės yra dvisluoksnės, su viršuje ir apačioje įtaisytu šviesą atspindinčiu atšvaitu, kuris pirkėja apsaugos tamsiu paros metu. Kaukės yra įvairių dydžių, taip pat ant gumelių yra įtaisyti dydį reguliuojantys sagtukai. Visos jos gali būti padekoruotos pagal pirkėjo pageidavimus t.y pagal jo norimą paveikslėlį, užrašą ar medžiagą.
Medžiaginiai maišeliai yra puiki alternatyva plastikiniams. Jie yra pasiūti iš patvarios medžiagos, kuri yra papuošta ranka dekoruotais piešiniais. Maišelio dizainas kiekvieną pirkėją padarys išskirtiniu.
Kojų apsaugos yra siuvamos iš patvarios vandens neperleidžiančios medžiagos. Išilgai apsaugos yra pritaisyti atšvaitai, kurie taip pat apsaugos pirkėją tamsiu paros metu.

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Idėja mums kilo po to kai pamatėme kiek panaudotų vienkartinių kaukių ir plastikinių maišiukų yra išmetama kas metus. Tad su komanda nusprendėme, prisijungti prie žemės saugojimo ir pradėti gaminti daugkartinius produktus.