JAUNOJO KOLEGOS SAVAITĖ

Rugsėjo mėnesį įmones ir mokyklas kviečiame dalyvauti Jaunojo kolegos savaitėje!

Nuo 2007 m. organizuojama „Jaunojo kolegos savaitė“ skirta 9 -12 kl. mokiniams. Tiems, kam studijų ir profesinio kelio pasirinkimas – jau čia pat.

Pagrindinis renginio tikslas: sudaryti galimybę mokiniams pabendrauti su įvairių sričių specialistais ir išgirsti bei pamatyti kaip atrodo potencialios, juos dominančios organizacijos bei jų darbo vietos. Taip pat sužinoti, kokių įgūdžių ir žinių mokiniui reikia, norinčiam ateityje sėdėti tam tikro specialisto kėdėje.

Prasidėjusi kaip pilotinė iniciatyva, įtraukusi 5 verslo įmones 16-oje šalies miestų, „Jaunojo kolegos“ diena kasmet sulaukia vis didesnio mokinių bei įvairių verslo, valstybinių ir privačių įstaigų susidomėjimo. Pavyzdžiui 2017 m. renginyje dalyvavo jau daugiau kaip 500 mokinių iš 24 Lietuvos miestų bei miestelių ir net 25 įmonės ir įstaigos.

„Prisijungti prie „Jaunojo kolegos savaitės” įmonei labai paprasta – nereikia turėti dedikuoto biudžeto, pakanka bent vieno motyvuoto darbuotojo, norinčio ir galinčio skirti keletą valandų bendravimui su mokiniais. Bendravimas su žingeidžiais moksleiviais, savo darbo pristatymas veiksmu neįtikėtinai motyvuoja ir pačius darbuotojus “,  – teigia Vladas Lašas, Junior Achievement valdybos pirmininkas, verslininkas, filantropas.

Įmonių ir mokyklų registracija: [email protected] ; (8 607) 54 844