IŠ 7 AKCIJŲ ĮSIGYTA 7

Jaunoji bendrovė „BEMK“ iš Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos siūlo nepriklausomą el. platformą, kurioje vartotojai lengvai ir paprastai gali patikrinti kitų vartotojų atsiliepimus tiek apie fizinius, tiek apie juridinius internetinius pardavėjus.

Platforma išsiskiria kaip vienintelė tokia Lietuvoje ir Baltijos šalyse, taip pat, bus prieinama visiems, tačiau bus įdiegtos tapatybės atpažinimo funkcijos, tad vartotojai gali būti saugūs dėl nuomonės autentiškumo, bei pardavėjų galimybe būti labiau matomiems platformoje už mėnesinę prenumeratą, kuri pardavėją iškeltų į pagrindiniame puslapyje esančią „TOP mėnesio pardavėjų“ skiltį. Veikla vykdoma internetinėje platformoje, „vox populi“ būdu, bei bendradarbiaujant su e-policija.

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Rugsėjo 24-tosios vakarą, prausdamasis, finansų vadovas Emilis galvojo kokia verslo idėja atitiktų #AcceleratorX Bootcamp “CHALLENGE THE CHALLENGE” internetinio saugumo iššūkį ir jam spontaniškai kilo el. platformos, kurios vartotojai lengvai ir paprastai gali patikrinti kitų vartotojų atsiliepimus tiek apie fizinius, tiek apie juridinius internetinius pardavėjus, idėja. Tučtuojau pranešęs komandai apie šią idėją, bendru nutarimu nuspręsta idėją puoselėti.