Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose

Kviečiame mokyklas dalyvauti praktinio verslumo ugdymo programoje, skirtoje 9-12 klasių mokiniams

 „Versli Lietuva“ kartu „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia visas Lietuvos mokyklas, kuriose nėra mokoma praktinio verslumo, iki gegužės 7 d. jungtis prie „AcceleratorX“ verslumo ugdymo programos.
Jau šį rudenį 9-12 klasių mokiniams bus suteikta galimybė realizuoti savo verslo idėjas ir įkurti mokomąsias bendroves. Mokinių lauks mentorystės principu paremtos verslumo ir inovacijų stovyklos, eXpo renginiai bei kitos veiklos, kurios padės lavinti komandinio darbo, komunikacijos ir verslumo įgūdžius, taip pat – stiprins supratimą apie ekonomiką ir verslą iš praktinės pusės. Mokytojus ir mokyklų administracijos atstovus ruoš bei konsultuos ilgametę patirtį turintys mokytojai ekspertai.
Detalesnę informaciją apie projektą, atrankos ir finansavimo sąlygas rasite mokykloms skirtame kvietime teikti paraiškas projektui – jį rasite čia.

Mokyklas, apsisprendusias dalyvauti atrankoje, iki 2021 m. gegužės 7 d. (imtinai) prašome užpildyti ir pateikti registracijos formą – ją rasite čia, prie jos prisegant:

  • užpildytą paraiškos formą – ją rasite čia;
  • raštišką laisvos formos steigėjo pritarimą dalyvauti projekte;
  • sutikimus dėl paraiškoje nurodytų asmenų (administracijos atstovo ir mokytojų) asmens duomenų tvarkymo – jį rasite čia.

Atrinktos mokyklos bus informuotos elektroniniu paštu, atrinktų mokyklų sąrašas bus paskelbtas 2021 m. gegužės 17 d. „Lietuvos Junior Achievement“ interneto puslapyje www.lja.lt

Kilus klausimams galite kreiptis į Projekto vadovę Loretą Eimontaitę: [email protected] +37065672575

Projekto „Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose“ iniciatorius – verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“, įgyvendintojas – jaunimo verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“.

Start Time

09:00

Tuesday, April 20, 2021

Finish Time

17:00

Friday, May 7, 2021

Event Participants

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *