#PITCH! Verslo idėjų dienos Dzūkijos regione!

Šmaikščios ar rimtos, absurdiškos ar.. o gal kartu ir praktiškos – nesvarbu kokios, mes tikri, kad idėjos yra varomoji žmonijos jėga.  Tikrovę ir ateitį keičiančios – kartais pasauliui nustebinti užtenka vienos, kartais jų būna daug ir blo…

Neeeee, palauk!  Blogų idėjų nėra! Patikėk, yra tik tos, kurias palaidojo mūsų kuklumas. #PITCH! verslo idėjų dienos kviečia tave išdrįsti!  Per 2 minutes pristatyk savo verslo – produkto ar paslaugos – idėją ir iškart gauk profesionalaus verslo mentoriaus patarimą, kaip tavo sumanymą paversti realybe!  Ir dar – jeigu to imsiesi ir po renginio įkursi savo jaunąją bendrovę, į ją investuos jaunimo verslumo ugdymo organizacija Lietuvos Junior Achievement!

Not bad, right?  Tad eikime tiesiai prie reikalo:

KUR?
Internetu – online per ZOOM!

KADA?
Lapkričio 4 dieną, 13 val. – Dzūkijos regione

Ir visoje Lietuvoje, jeigu tik yra noro! Tiesiog išsirink regioną, kuris tau arčiausiai ir registruokis!

REGISTRACIJA* IKI SPALIO 30 DIENOS (imtinai)!
Nuoroda: http://bit.ly/PITCHregistracija

*Registracijos formą pilnai užpildyti galėsi tik susipažinęs su savo mokyklos ekonomikos ir verslumo mokytoju.  Lietuvos Junior Achievement mokyklų tinklo sąrašą rasi: http://bit.ly/LJAmokyklos.  Jeigu savo mokykloje ekonomikos ir verslumo mokytojo nerandi, parašyk mums į Feisbuką!

Renginyje dalyvausiančios komandos narių skaičius – neribojamas, tačiau kartu turėsit nuspręsti, ar verslo idėją pristatinėja vienas ar, pasidalinę atsakomybėmis, keli komandos nariai.

Išsamią renginio informaciją ir programą gaus visi užsiregistravusieji.  O iki tol informaciją sek čia, mūsų Feisbuke: https://bit.ly/LJAFeisbukas  arba Instagrame: @jauniejiantrepreneriai.

Daugiau apie Lietuvos Junior Achievement https://lja.lt
Plačiau apie #AcceleratorX http://bit.ly/ApieAccX

Start Time

13:00

Wednesday, November 4, 2020

Finish Time

16:00

Wednesday, November 4, 2020

Address

Online

Event Participants

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *