Online iššūkis moksleiviams | Challenge the challenge

Vieną dieną Antrojo pasaulinio karo laivų inžinierius – R. Jamesas – netyčia užkliudė detalėmis apkrautą lentyną. Visi daiktai nukrito, išskyrus vieną spyruoklę, kuri…tiesiog nulipo. Nuo stalo ant knygų, nuo knygų ant grindų. Tai stebint, Jamesui šovė mintis – tai gali tapti žaislu!

Vyras neklydo. Pamatę spyruoklės „laipiojimą“, žmonės tiesiog pasiuto – „Slinky“ tapo nacionaliniu hitu. Per dvejus metus Jamesas pardavė 100 milijonų vienetų ir uždirbo 1 BILIJONĄ dolerių.

Jaunimo verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ meta moksleiviams 72 val. online iššūkį – CHALLENGE THE CHALLENGE!
Kol mokyklose ir visoje Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos įvestas karantinas, inovacijas kviečiame kurti ir namuose – internetu. Pasimokyk iš Jameso pavyzdžio – pastabumas ir idėjoms atviras protas mintį pasaulį sudrebinančiai inovacijai gali pamėtėti ir namuose!

Visuomenei susiduriant su krize ir mokantis gyventi jos sąlygomis, mesti iššūkį Tave ir tavo suburtą komandą kviečiame būtent koronaviruso sukeltoms problemoms. Ir surasti jų sprendimo būdus!
Geriausių idėjų įgyvendinimui skirsime piniginius prizus: 1-osios vietos laimėtojams 500 eurų, 2-osios vietos laimėtojams 300 eurų, 3-osios vietos laimėtojams 200 eurų. Taip pat viso 72 val. truksiančio iššūkio metu Tave konsultuos ir geriausiais patarimais dalinsis savo sričių profesionalai-mentoriai.

Ką daryti?
1️⃣ Registruokis pats ir registruok savo komandą!
Komandų registracija (iki kovo 26 d., 23:59 val.) 👉 https://bit.ly/komanduregistracija
2️⃣ Junkis į iššūkio dalyvių Feisbuko grupę
Nuoroda 👉 https://bit.ly/dalyviuFBgrupe
3️⃣ Lauk komandos registracijos patvirtinimo. Kartu su juo atsiųsime ir iššūkio informacinį paketą!

————————————————–

MENTORIAMS
Iššūkio metu moksleiviams įgyvendinant savo idėjas būtina savo sričių profesionalų-mentorių pagalba. Kviečiame jungtis!
Mentorių registracija (iki kovo 27 d., 23:59 val.) 👉 https://bit.ly/mentoriuregistracija

————————————————–

Esi moksleivis? Pradėk savo verslą dabar. AcceleratorX supažindins ir išmokys tave, kaip tai padaryti. Nuo verslo plano kūrimo iki paslaugos ar produkto pristatymo ir pardavimo. Reali įmonė, realus pasaulis, realūs pinigai. Daugiau info 👉 https://bit.ly/apieAcceleratorX

„Lietuvos Junior Achievement“ yra nevyriausybinė organizacija, ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderis Lietuvoje. Organizacijos programas finansuoja privatūs rėmėjai ir fondai: mecenatas SEB bankas, strateginis poveikio investuotojas „Moody‘s“ bei strateginiai rėmėjai: „UPS“; „Coca-Cola HBC Lietuva“; „Narbutas“. Visus LJA investuotojus galite rasti skiltyje – rėmėjai ir partneriai: https://lja.lt/remejai-ir-partneriai/

Start Time

00:00

Friday, March 27, 2020

Finish Time

00:00

Sunday, March 29, 2020

Address

Online

Event Participants

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *