Metinė Junior Achievement konferencija mokytojams, mokyklų vadovams ir pavaduotojams

Šiandien švietimo sistemoje dirbantys asmenys susiduria su skirtingais iššūkiais. Kyla daugybė klausimų: kaip išugdyti kritiškai XXI a. reikalingų kompetencijų turintį jauną žmogų, kaip paruošti jaunuolius aktyviai įsitraukti į visuomenėje vykstančius procesus, kaip jaunimą įtraukti į darbo rinką bei motyvuoti kurti Lietuvai.

Kasmet ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia mokytojus, mokyklų administracijos atstovus bei mokyklų vadovus susitikti metinėje konferencijoje, kurioje dalyviai gilina savo žinias ir dalijasi patirtimi. Šiais metais pasaulinis „Junior Achievement“ organizacijos tinklas švenčia 100 metų prasmingų ir sėkmingų darbų sukaktį bei kviečia Jūsų mokyklos pedagoginę bendruomenę dalyvauti konferencijoje „EFEKT 2019“.

Konferencijoje dalyvaus pranešėjai iš Lietuvos, Norvegijos ir JAV.  

Konferencijos programoje numatomi šie pranešimai ir sesijos:

       „Ekonomikos apžvalga“, kartu su Jekaterina Rojaka, LR ekonomikos ir inovacijų viceministre.

       „Verslumo ugdymo progresinis modelis: nuo integruoto verslumo ugdymo iki realių praktinių patirčių“, kartu su Europos verslumo tyrėju, Jarle Tomerbake, Junior Achievement Europos komandos nariu, kuris atliko 27 mėnesių tyrimą penkiose šalyse.

       „Verslumas: geriausias kada nors išrastas ekonominio vystymosi įrankis“, kartu su tarptautiniu pranešėju Larry Farrell, visame pasaulyje apmokiusi jau daugiau nei 6 000 000 žmonių ir išleidusiu knygą „Verslus požiūris“, kuri Lietuvoje bus pristatyta šių metų rudenį.

       „Finansų rinkos: nuo „Fintech“ (liet. finansinių technologijų) iki naujo banko „Revolut“ – kartu su Mariumi Jurgilu, Lietuvos banko valdybos nariu.

       „Kainų baubas: kaip konkurencija padeda jį įveikti“ – kartu su Jovita Šoviene, LR konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja.

       „Sąmoningumo (angl. mindfulness) ugdymo metodas“ – kartu su Egle Masalskiene, psichologe.

       „Kaip sukurti ir parduoti prekės ženklą „MOKYTOJAS” – kartu su Giedriumi Juozapavičiumi.

       Praktinė sesija apie socialinį verslą ir darnaus vystymosi tikslus, kartu su atstovais iš „Rimi Lietuva“, „Reach for Change“, „Miesto laboratorija“, LR aplinkos ministerijos, „Now Be You“ ir kt.

Vieta: „Eglės“ sanatorija, Algirdo 22, Birštonas.

Laikas: 2019 m. birželio 5 – 6 d.

Dalyviai: apie 100 ekonomikos ir verslumo ugdymo mokytojų, kitų dalykų mokytojų, mokyklų vadovų.

Akreditacija: konferencijos programa akredituota Panevėžio rajono švietimo centre, išduodami šio centro kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

*Pažymime, kad kaina neturėtų būti trikdis dalyvauti, maloniai prašome kreiptis ir ieškosime sprendimo drauge.

Maloniai prašome registruotis iki gegužės 30 d., čia: https://forms.gle/53riEqaTPsMXdTbg7

 

Lietuvos Junior Achievement programų mecenatas: SEB Lietuvoje.


Šios konferencijos programa įgyvendinta gavus Norvegijos ambasada Lietuvoje ir Baltijos-Amerikos Laisvės Fondo (BAFF) finansavimą. Daugiau informacijos apie BAFF stipendijas ir lektorių paramą rasite apsilankę interneto svetainėje www.balticamericanfreedomfoundation.org.

 

Mokytojų programa 05-06-2018

Start Time

10:00

Wednesday, June 5, 2019

Finish Time

13:30

Thursday, June 6, 2019

Address

Eglės sanatorija, Birštonas

Event Participants

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *