JA TITAN Verslumo Čempionatas

Mokyklos laikas yra nuobodybė tik tam, kuris jį tokiu paverčia. Jis gali būti pašėlęs ir dinamiškas, jei tik spėji paimti startą. Suskubk įjungti aukštesnę pavarą, nes didžiausias Lietuvoje moksleivių verslumo čempionatas JA TITAN grįžta! Jei dalyvavai anksčiau, tai susidursi su dar didesniais iššūkiais, jei pirmą kartą – pačiu laiku jungiesi!

JA TITAN – tai didžiausias 9-12 klasių moksleiviams skirtas verslumo čempionatas Lietuvoje, kurio įgyvendinimą remia Lietuvos Junior Achievement strateginis investuotojas Moody’s Lietuvoje. 

JA TITAN verslumo čempionatą sudarys trys etapai: moksleiviams puikiai pažįstama TITAN verslo simuliacija, socialinio verslo iššūkis bei finalas, į kurį pateks 16 geriausiai simuliacijoje ir socialinio verslo iššūkyje pasirodžiusių komandų. Į finalinį etapą patekusios komandos turės progą varžytis dėl investicinio fondo bei kitų prizų.

Griebk draugus ir pasiruošk įdomiausiai šių metų ekonomikos pamokai! JA TITAN verslumo čempionatas padės tau pasijusti tikru verslininku! Čia išmoksi priimti įvairius su verslo procesais susijusius sprendimus, sužinosi kaip susidaryti verslo planą bei, jei labai pasistengsi, turėsi galimybę pitch‘inti savo idėją kaip tikras startup‘eris!

JA TITAN verslumo čempionato 2021 dalyviai:

  • Čempionate dalyvauti gali 9-12 klasių moksleiviai;
  • Komandą gali sudaryti 2-3 nariai.

JA TITAN verslumo čempionato 2021 dalyviai:

  • Čempionate dalyvauti gali 9-12 klasių moksleiviai;
  • Komandą gali sudaryti 2-3 nariai.

REGISTRACIJA Į ČEMPIONATĄ:
Registracijos nuorodą rasite čia
Registracija vyksta iki sausio 15 dienos 17 val.

 

Daugiau informacijos: https://lja.lt/verslo-cempionatas/

 

Start Time

00:00

Wednesday, December 16, 2020

Finish Time

00:00

Friday, March 26, 2021

Address

Online

Event Participants

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *