April

2024.04.15 - 2024.04.19

Finansinio raštingumo savaitės piešinių konkursas „Finansų superherojus (-ė)“

Finansinio raštingumo savaitės metu organizuojame piešinių konkursą „Finansų superherojus (-ė)“ 0-1 klasių moksleiviams.

Prie jo prisijungti ir  galėsite bet kuriuo metu balandžio 15-19 dienomis.

Kviečiame sukurti  superherojų – tokį, kuris kasdieną skatintų rūpintis savo finansais ir atsakingai elgtis su pinigais tiek parduotuvėje, tiek elektroninėje erdvėje.

Kviečiame mokinius išlaisvinti savo vaizduotę ir sukurti superherojų, kuris yra finansiškai atsakingas, supranta, kaip veikia pinigų pasaulis ir jau dabar siekia finansinės nepriklausomybės!

Konkurso taisyklės:

  • Konkursas yra atviras visiems 0-1 kl. Lietuvos moksleiviams
  • Dalyvauti kviečiama visa klasė, tačiau kiekvienas vaikas lipduką turi kurti individualiai
  • Piešinius pieškite ant A4 formato lapo ir vėliau padarykite vidinę kūrybiškiausio lipduko atranką klasėje balsuodami. Nupieškite super herojaus portretą, sukurkite jam vardą, pažymėkite jo supergalią
  • Klasės kūrybiškiausiu išrinktą lipduką nufotografuokite telefonu – pasistenkite, kad nuotraukos būtų geros kokybės, o piešinėliai ryškiai matomi.
  • Laimėjimo atveju su kūrybiškiausio darbo autoriaus mokytoju/-a susisieksime asmeniškai. Darbai bus vertinami pagal kūrybiškumą ir temos atitikimą.

1-3 vietų laimėtojams bus įteikti išmintingosios pelėdos bankai – taupyklės bei autoriaus Tomo Dirgėlos knygos „Lukas Šiaudelis laimi milijoną.“ Kūrybiškiausias piešinys taip pat bus paverstas elektroniniu ženkleliu, naudojamas „Lietuvos Junior Achievement“ veiklose.

Mokinių darbus įkelkite per šią  FORMĄ iki balandžio 21 dienos. 

Visus su raštingumo savaitės renginiais susijusius klausimus kviečiame užduoti el.paštu indre@lja.lt