IŠ 40 AKCIJŲ ĮSIGYTA 40

Jauna įmonė „Astro“ iš Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos kuria elektroninę platformą, kuri padės išspręsti mokymosi sistemų atskyrimo problemą. Mūsų paslauga turės unikalių funkcijų, tokių kaip: visos sistemos, priedai ir paslaugos bus prijungtos prie mūsų platformos, todėl mokytojams ir studentams nereikės praleisti daug laiko perjungiant juos; platforma bus daugiakalbė; ji bus aiški kiekvienam mūsų klientui. Vėliau planuojame žengti į tarptautinę rinką.

IDĖJOS ATSIRADIMO ISTORIJA

Mūsų komanda susirinko visai netikėtai. Vieną dieną ekonomikos mokytoja mus susirinko į atskirą klasę, kur mes pirmą kartą susipažinome, nes daugelis anksčiau vienas kito nepažinojo. Po susitikimo mokytoja pasiūlė mums išbandyti save ir pabandyti atidaryti savo įmonę ar verslą, kurį ateityje galėtume plėtoti ir pritraukti investuotojų. Aptarę tarpusavyje ir supratę, kad idėja visiems patiko, nusprendėme išbandyti save šioje ekonomikos šakoje. Mūsų komandą sudaro 4 žmonės: Maksim Gabujev – komandos prezidentas; Edvin Ludvinovič- viceprezidentas; Ilja Zoludev- asmuo, atliekantis technines užduotis; Danil Buzhor -asmuo, ieškantis informacijos, kaip pagerinti mūsų būsimą paslaugą.

Idėja sukurti multiplatforminė mokymosi sistemą mums kilo netikėtai. Iš pradžių mes turėjome visiškai kitokią idėją, kaip įkurti savo verslą, tačiau išvykę į nuotolinį mokymą, savo sukurtoje grupėje pradėjome dažnai susirašinėti, bendrauti ir diskutuoti apie būsimo verslo vystymą. Taigi, po sunkios nuotolinio mokymosi dienos, mes pradėjome kalbėti apie savo namų mokymo sistemą, dėl kurios kilo mintis sukurti multiplatforminė mokymosi sistemą, kuri apimtų dienoraštį, nuotoliniu mokymąsi, online užduotis ir t.t. Mes, kaip 9 klasės mokiniai, matome šią problemą iš vidaus. Todėl norime savo idėją paversti realybe, kad studentams būtų lengviau mokytis ir kad jie praleistų mažiau laiko perjungiant mokymąsi platformas, o mokytojams būtų lengviau mus išmokyti. Baigdami norėtumėme pasakyti, kad mūsų komanda yra įsipareigojusi įgyvendinti savo idėją, o jei mums pasiseks, padėsime ne tik sau, bet ir daugeliui kitų mokyklų.