„Lietuvos Junior Achievement“ kartu su Ukrainos bendruomene 

Kviečiame skirti 1,2 % GPM Ukrainos moterų ir vaikų švietimui. Mūsų komanda išsikėlė tikslą stiprinti atvykusiųjų ukrainiečių verslumo, finansinio raštingumo bei ugdymo karjerai įgūdžius. Savo veiklomis norime paskatinti vaikų ir moterų, atvykusių iš Ukrainos, integracijos ir įveiklinimo procesą.  Šiuo savo tikslu mąstome plačiau apie ateitį, kurioje mūsų programas praėję ukrainiečiai, bus laisvos Ukrainos kūrėjai, lyderiai.

Mes į savo komandą priėmėme Tatianą,  kuri prieš atvykstant į Lietuvą, įkūrė ir vadovavo savo nevyriausybinei jaunimo organizacijai „Start now“. Organizacija aktyviai dirbo jaunimo verslumo, karjeros ugdymo srityje Ukrainoje. Tatiana koordinuos mūsų veiklų organizavimą su Ukrainos vaikais ir moterimis. Skirtas lėšas skirsime:

👉žmogiškiesiems ištekliams
👉metodinės medžiagos ir programų išvertimui į ukrainiečių kalbą
👉užsiėmimų organizavimui: dieninėms ir savaitgalinėms stovykloms, reguliariems popietiniams užsiėmimas
👉ekskursijų ir kitų edukacinių kelionių išlaidų padengimui

Kartu galime daugiau! Jūsų skirtos kelios minutės padės ugdyti lyderius, kurie prisidės prie laisvos, demokratiškos ir europietiškos Ukrainos kūrimo ateityje.

Kaip galite prisidėti prie mūsų misijos? 

Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) užpildykite prašymą skirti paramai. Gavėjo paieškos langelyje įrašykite „Lietuvos Junior Achievement“ identifikacinį numerį – 191832513.

Detalias instrukcijas, kaip tai galite padaryti, rasite ČIA.

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos pildant prašymą, maloniai prašome kreiptis tel.:+370 5 2616413 arba elektroniniu paštu: [email protected]